Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 825

Podkład do zabezpieczania porowatych podłóg Porodur

34,32 zł
Brutto
Niedostępny
Porodur
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Podkład do zabezpieczania porowatych podłóg Porodur

Porodur

 

Wydrukuj
P00168

Preparat Porodur marki Pramol jest stworzony na bazie polimerów i jest podstawowym środkiem, który zadba o zabezpieczenie, a także wypełnienie porów w różnych powierzchniach porowatych, takich jak np.: cement, beton, marmur, PCV, sztuczna żywica, linoleum, a także kamień sztuczny lub naturalny. Preparat ten zadba również o konserwację, pozostawiając lśniącą i gładką powłokę ochronną, która zapewni trwałe zabezpieczenie tych powierzchni. Nadaje się do wszystkich powierzchni porowatych, więc sprawdza się nawet na porowatym linoleum, gdzie również ma działanie zabezpieczające. Pomimo efektu nabłyszczenia Porodur nadaje powierzchniom właściwości antypoślizgowe. Trwała powłoka jest twarda i trudno dostępna dla brudu, dzięki czemu zabrudzenia nie wnikają w głąb powierzchni pokrytej preparatem, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Wysycha całkowicie i szybko się utwardza. Nie zmienia wyglądu powierzchni porowatych. Zapobiega nadmiernemu dostawaniu się wody w szczeliny.

Jak stosować środek Porodur do powierzchni porowatych?

Przed zastosowaniem preparatu Porodur należy usunąć wcześniejsze powłoki, a także gruntownie wyczyścić i odtłuścić z wosków i zabrudzeń. Jeśli do tego celu użyte były specjalistyczne preparaty, należy je zneutralizować i zaczekać do wyschnięcia powierzchni. Porodur stosuje się nierozcieńczony, wylewając na wcześniej przygotowaną podłogę i rozprowadzając równomiernie za pomocą klamry lub mopa. Do nakładania można użyć również szmaty. Aby uzyskać odpowiedni efekt, należy nakładać 1-2 warstwy biorąc pod uwagę chłonność powierzchni. Po nałożeniu pierwszej warstwy należy odczekać do całkowitego wyschnięcia, nim nałożymy kolejną, zwykle proces schnięcia jednej warwy trwa około jedną godzinę. Dobrze nałożona powłoka gwarantuje trwałe zabezpieczenie przeciwko wykruszeniom i pęknięciom powierzchni porowatych, a także ograniczenie osadzania się brudu i zanieczyszczeń. Pomimo twardej warstwy, która zwiększa właściwości izolacyjne, Porodur umożliwia normalny przepływ powietrza w podłożach.

Dodatkowe informacje o produkcie Porodur

W przypadku używania preparatu na cement i beton zbrojony należy odczekać aż będzie od całkowicie suchy przed zastosowaniem środka Porodur. Sprzęt użyty do nakładania preparatu po skończonej pracy wystarczy umyć pod wodą. Preparatu nie należy używać do podłóg drewnianych lub korkowych. Należy chronić produkt przed mrozem, nie przechowywać ani nie używać w temperaturze poniżej 5 stopni. W sytuacji, gdy produkt dostanie się do oczu lub będzie miał kontakt ze skórą, należy niezwłocznie spłukać dane miejsce wodą. Jeśli produkt zostanie połknięty, trzeba wypić dużo wody, a następnie od razu skonsultować się z lekarzem.

Podkład do zabezpieczania podłóg gotowy do użycia

Produkt jest od razu gotowy do użycia. Dostępny jest w dwóch różnych rozmiarach: 1 litr lub 10 litrów. Odczyn pH koncentratu: 8,5. Produkt Porodur jest ważny minimum dwa lata. Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego i należy używać go zgodnie z przeznaczeniem.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137170363
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij