1001491

Odplamiacz w spray'u do plam pochodzenia nieorganicznego Tapi Spot

44,28 zł
37,64 zł Obniżka - 15%
Brutto
Ostatnie sztuki
Tapi Spot
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Odplamiacz w spray'u do plam pochodzenia nieorganicznego Tapi Spot

Tapi Spot

 

Wydrukuj
P00096

Odplamiacz Tapi-Spot to łatwy w aplikacji środek czyszczący, przeznaczony do punktowego usuwania zabrudzeń z wykładzin, dywanów i tapicerek. Doskonale sprawdza się w przypadku uporczywych, tłustych plam pochodzenia nieorganicznego, takich jak zabrudzenia po kosmetykach, paście do butów, atramencie czy plastelinie. Poręczna butelka odplamiacza wyposażona w dyfuzor do rozpylenia środka czyszczącego, pozwala pokryć aktywną pianą zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Dlatego jest szczególnie polecana do czyszczenia tapicerek samochodowych, ciężkich tapicerowanych mebli oraz dywanów i wykładzin w pomieszczeniach o trudnym w dekonstrukcji wyposażeniu.

Skuteczny odplamiacz Tapi-Spot

Odplamiacz Tapi-Spot jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i przedłuża ich trwałość. Wszystko dzięki inteligentnemu systemowi aplikacji środka czyszczącego. Aktywna piana odplamiacza rozpylona na czyszczonej powierzchni absorbuje zanieczyszczenie i pozwala na jego usunięcie praktycznie bez ingerencji mechanicznej w strukturę materiału. Dzięki temu plama zostaje trwale usunięta, a czyszczona powierzchnia pozostaje bez przebarwień i mikrouszkodzeń, które w przyszłości mogą być źródłem niedoskonałości estetycznych i przyspieszyć zużycie materii.

Skoncentrowana formuła preparatu Tapi-Spot

Dzięki formule piany odplamiacz Tapi-Spot czyści, a nie maskuje. Odplamiacze w formie proszku, płynu czy żelu wymagają mechanicznego wcierania w tapicerkę lub wykładzinę. Automatycznie część zabrudzenia zostaje wciśnięta we włókna czyszczonej materii i choć niewidoczna, pozostaje w niej na zawsze. Odplamiacz Tapi-Spot w pierwszej kolejności wyciąga na zewnątrz cząsteczki zabrudzenia i wiąże ze swoimi cząsteczkami. Proces jest aktywowany w momencie rozpylenia środka czyszczącego, kiedy dochodzi do zmiany stanu skupienia czynnika aktywnego. Dzięki temu procesowi wszystkie cząsteczki zabrudzenia zostają wydobyte na zewnątrz, a ich usunięcie może nastąpić bezpiecznie dla włókien materiału. Czyszczenie sprowadza się do wygodnego usunięcia zanieczyszczonej piany bez konieczności szorowania i bezpośredniego kontaktu człowieka ze środkiem czyszczącym. Zabrudzenia znikają, a czyszczony materiał pozostaje jak nowy.

Produkt czyszczący idealny dla firm

Odplamiacz Tapi-Spot jest środkiem czyszczącym odpowiednim dla profesjonalnych firm sprzątających oraz użytkowników indywidualnych. Dostępny jest w pojemnikach z dyfuzorem o pojemności 500 ml, co jest satysfakcjonującą ilością dla specjalistów. Termin przydatności środka czyszczącego powoduje, że użytkownik indywidualny może z niego korzystać przez wiele miesięcy. W przeciwieństwie do typowych specjalistycznych odplamiaczy Tapi-Spot nie wymaga profesjonalnego sprzętu czy utylizacji niebezpiecznych substancji. Usunięcie aktywnej piany jest możliwe przy użyciu domowych akcesoriów do sprzątania i nie jest żmudne czy frustrujące.

Usuwanie zaplamień nie wymaga szorowania, wcierania, a sam środek czyszczący jest łatwy w skutecznym i szybkim usunięciu po zakończeniu pracy. Dlatego system aplikacji odplamiacza jest bezpieczny dla zdrowia sprzątającego oraz późniejszych użytkowników czyszczonych nim powierzchni.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
ean13
7640137172084
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij