1001655

Odkamieniacz do urządzeń kuchennych Hydro Activ 17

38,13 zł
Brutto
Duża ilość
Hydro Activ 17
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Odkamieniacz do urządzeń kuchennych Hydro Activ 17

Hydro Activ 17

 

Wydrukuj
P00157

Korzystanie z urządzeń kuchennych zawsze wiąże się z ryzykiem osadzania się kamienia. Jest ono tym wyższe, im wyższy jest wskaźnik twardości wody oraz jej ph. Zjawisko pojawiania się kamienia ma również związek z działaniem wysokiej temperatury. Tworzenie się kamienia jest procesem długotrwałym, jednak gdy się zaczyna, we wnętrzu urządzeń następuje systematyczne odkładanie się coraz grubszej warstwy twardego osadu.W znaczącym stopniu wpływa to na działanie maszyn, a z czasem może powodować nieodwracalne zniszczenia. Ponieważ mamy mniejszy wpływ na twardość wody, a kontakt z nią jest nieodzownym elementem działania urządzeń kuchennych, musimy te urządzenia regularnie odkamieniać. W tym celu należy sięgnąć po profesjonalny preparat dedykowany do tego celu - przykładem jest środek Hydroactiv 17.

Zastosowanie odkamieniacza Hydroactiv 17

Hydro Activ 17 to środek renomowanej szwajcarskiej firmy Pramol, która słynie ze specjalistycznych produktów chemicznych do wielu konkretnych zastosowań. Hydro Activ 17 to preparat kwasowy w postaci płynu służący do odkamieniania zarówno urządzeń kuchennych domowych, jak i stosowanych w przemyśle i gastronomii. Można go używać w zmywarkach domowych lub przemysłowych, urządzeniach do gotowania (także na parze), kombiwarach oraz wszelkich urządzeniach gastronomicznych wykonanych ze stali kwasoodpornej.

Sposób użycia Hydroactiv 17

Sposób odkamieniania dostosować należy zawsze do instrukcji producenta sprzętu, gdyż niewłaściwie przeprowadzony może doprowadzić do utraty gwarancji. Przede wszystkim przed przystąpieniem do odkamieniania urządzenie musi być dokładnie opróżnione ze wszystkich naczyń i innych akcesoriów. Środek Hydroactiv 17 stosuje się rozcieńczony. Z reguły używa się 5 %-ego roztworu, a w przypadku dużych połaci osadu można dodać do wody 20 - 50 % preparatu. Po wykonaniu procesu odkamieniania, zgodnie z zaleceniami producenta, należy urządzenie dokładnie przepłukać. Jeżeli zastosowano w zmywarce, trzeba ją (po użyciu Hydroactiv 17) nastawić na tryb gruntownego płukania, już bez użycia innych detergentów. Podobnie w przypadku innych maszyn.

Dobierz najlepsze rozwiązanie dla siebie

W zależności od tego, czy potrzebujemy użyć preparatu w przemysłowych maszynach czy w zaciszu domowym, dostępne są pojemności 10 l, ale też 1l. Choć cenowo bardziej opłacalny jest zakup większej pojemności, to można wypróbować 1-litrowy preparat w celu testu skuteczności. Zawsze można w terminie późniejszym nabyć większe opakowanie, tym bardziej, że odkamieniać należy wiele urządzeń, a poza tym należy to robić regularnie, aby zapobiegać powstawaniu kolejnym złogom.

Preparat Hydroactiv 17 skutecznie usuwa kamień kotłowy, kamień mleczny oraz wszelkie nacieki wapienne. Najlepsze rezultaty przynosi używanie go regularnie, aby zapobiegać osadzaniu się kamienia. Firma Pramol to marka godna zaufania, specjalista od usuwania bardzo trudnych zabrudzeń w przemyśle i domu, dlatego warto jej zaufać.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
ean13
7640137170400
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij