Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 891

Nisko pieniący koncentrat do prania ekstrakcyjnego Tapi Wash

22,76 zł
Brutto
Duża ilość
Tapi Wash
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Nisko pieniący koncentrat do prania ekstrakcyjnego Tapi Wash

Tapi Wash

 

Wydrukuj
P00207

Koncentrat do prania ekstrakcyjnego o niskim poziomie pienienia Tapi Wash to bardzo skuteczny środek wybawiający nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Preparat przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń powstałych na wykładzinach, dywanach oraz tapicerkach zarówno z materiałów syntetycznych, jak i wełnianych.

Pranie ekstrakcyjne jest metodą wybawiania plam za pomocą profesjonalnego, przystosowanego do prania natryskowo-ssącego odkurzacza. Za sprawą tego urządzenia wykonuje się czynność specjalnym środkiem do prania. Aby pranie tą metodą było skuteczne, konieczne jest zastosowanie preparatów najwyższej jakości. Z racji ograniczeń, jakie niesie za sobą ta metoda, środek czyszczący musi być znacznie mocniejszy niż przy klasycznym praniu. Właściwie wykonane pranie ekstrakcyjne przy użyciu odpowiedniego środka takiego jak Tapi Wash gwarantuje spektakularne efekty.

Skoncentrowany preparat do prania Tapi Wash

Często pojawia się sytuacja, w której silne zabrudzenie pozostawia ślad pomimo wszelkich starań wybawienia plamy. Koncentrat Tapi Wash umożliwi usunięcie uporczywych zabrudzeń dzięki zastosowaniu miejscowemu nierozcieńczonego środka. Dzięki specjalnej formule rozprowadzenie preparatu na plamie nie powoduje powstawania dużej ilości kłopotliwej piany. Środek umożliwia usunięcie nawet najbardziej problematycznych plam. Klasyczną już sytuacją są plamy po kawie lub winie znajdujące się na sofach czy narożnikach. Zabrudzenia te stanowią odwieczny problem dla większości środków chemicznych. Z pomocą koncentrat do prania ekstrakcyjnego o niskim poziomie pienienia Tapi Wash nie będzie to stanowiło problemu.

Pranie ekstrakcyjne jako skuteczne rozwiązanie

W celu zwiększenia wydajności czyszczenia tapicerek, dywanów oraz wykładzin należy zdecydować się na metodę prania ekstrakcyjnego, która opiera się na zastosowaniu natryskiwacza oraz części ssącej. Silnie stężony środek chemiczny o wysokiej skuteczności używany jest miejscowo, a następnie ciecz wraz z zabrudzeniem zasysana jest do maszyny, pozostawiając czystą oraz odświeżoną tapicerkę.

Przed użyciem środka należy dokładnie zapoznać się z zaleceniami producenta. Wpływ na właściwości preparatu mają różne czynniki. Aby osiągnąć maksymalną skuteczność, należy zadbać o odpowiedni czas działania środka na plamę. Środek pozostawiony na zbyt krótko może nie spełnić swojej funkcji. Równie istotna jest temperatura roztworu roboczego. Im wyższa temperatura, tym wyższa skuteczność środków piorących. Należy jednak uważać, ponieważ w przypadku delikatnych tkanin zbyt wysokie temperatury połączone z intensywnymi środkami chemicznymi mogą powodować uszkodzenie materiału.

Wypróbuj koncentrat Tapi Wash

Stosując koncentrat do prania ekstrakcyjnego o niskim poziomie pienienia Tapi Wash jesteś w stanie usunąć wszelkie uporczywa zabrudzenia. W trosce o tkaniny stosuj się do zaleceń producenta. Odpowiednio użytkowany produkt jest skuteczny oraz wydajny. Bez wątpienia obserwowanie znikających plam będzie bardzo satysfakcjonujące, szczególnie gdy mowa o zabrudzeniach, które notorycznie sprawiają problemy. Połączeni odpowiedniej dawki preparatu oraz odpowiedniej temperatury jest gwarancją czystych powierzchni.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137171117
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij