1001043

Nierysujące powierzchni mleczko myjąco-polerujące Ecofix

15,62 zł
Brutto
Duża ilość
Ecofix
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Nierysujące powierzchni mleczko myjąco-polerujące Ecofix

Ecofix

 

Wydrukuj
P00066

Nierysujące powierzchni mleczko myjąco-polerujące Ecofix jest rozwiązaniem dedykowanym zarówno dla gospodarstw domowych, jak i firm. Ten wyjątkowy środek czyszczący doskonale sprawdzi się w usuwaniu uporczywych zabrudzeń z wielu rodzajów i typów nawierzchni, jak chociażby powierzchnie:

- Chromowane

- Emaliowane

- Ceramiczne

- Armatura sanitarna

Jak więc łatwo można zauważyć - zakres zastosowań mleczka czyszczącego nie rysującego powierzchni jest naprawdę szeroki. Doskonale sprawdzi się jako podstawowa chemia czyszcząca w gospodarstwie domowym. Przy jego użyciu szybko i skutecznie będziemy mogli usunąć zabrudzenia z blatów i urządzeń kuchennych, glazury łazienkowej, a także kafelków czy innych powierzchni, w przypadku których konieczne jest użycie nieco mocniejszego środka.

Dogłębne działanie mleczka Ecofix

Swoje działanie, mleczko myjąco-polerujące Ecofix zawdzięcza specjalnej formule. Zawiera ona bowiem naturalne substancje ścierne i powierzchniowo czynne. Dzięki temu nie tylko szybko i skutecznie pozbędziesz się zabrudzeń z większości powierzchni w domu, ale również nadasz im trwały, niepowtarzalny efekt połysku. Sam z pewnością uznasz po użyciu nierysującego powierzchni mleczka myjąco-polerującego Ecofix Twoja kuchnia i łazienka nigdy nie wyglądały lepiej.

Środek do czyszczenia: mleczko myjąco-polerujące Ecofix

A co jeśli chodzi o użycie przez firmy - w lokalach gastronomicznych, stacjach benzynowych i innych miejscach, gdzie konieczne jest codzienny wykonywanie czynności czyszczących? W takich okolicznościach nierysujące mleczko do czyszczenia Ecofix również sprawdzi się perfekcyjnie. Co najważniejsze - w przypadku kontroli lub wizyty przełożonych w lokalu nie tylko kuchnia czy sala sprzedażowa będzie czysta, ale będzie wprost błyszczeć.

Również podczas codziennych prac i czynności związanych z czyszczeniem zakup nierysującego mleczka do myjąco-polerującego będzie świetnym rozwiązaniem. Stanowi bowiem niemałe ułatwienie podczas pracy, a to z racji tego, że ten środek jest po prostu skuteczny. Jeśli masz więc dosyć przereklamowanych preparatów do czyszczenia i chemii, która pomimo rzekomej mnogości zastosowań i często niebotycznej ceny nie zdaje egzaminu - postaw na sprawdzone rozwiązanie dla swojej kuchni, łazienki czy lokalu.

Wybierz mleczko Ecofix, wybierz wydajność w przystępnej cenie

Wybierając uniwersalny środek do czyszczenia, jakim jest mleczko myjąco-polerujące Ecofix - pozwalasz sobie na chwilę spokoju i pewność w kwestii czystości miejsca pracy. Najbardziej korzystną właściwością mleczka czyszczącego Ecofix jest fakt, iż nie pozostawia ono rys na mytej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać nieestetycznymi i rzucającymi się w oczy wgłębieniami w blatach czy armaturze. Postaw na czystość i estetykę. Niech Twój lokal dosłownie lśni i zachwyci wszystkich już przy pierwszym spojrzeniu. To właśnie zapewni Ci mleczko myjąco-polerujące Ecofix.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
ean13
7640137170035
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
11 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij