Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 803

Neutralny nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 13

347,48 zł
Brutto
Niedostępny
Hydro Activ 13
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Neutralny nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 13

Hydro Activ 13

 

Wydrukuj
P00155

Neutralny nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń HydroActiv 13 nadaje się do wszystkich przemysłowych urządzeń. Dzięki swojej formule sprawia, że naczynia oraz sztućce szybciej schną, a co najważniejsze dokładnie spłukuje i nabłyszcza, nie pozostawiając żadnych smug. Nabłyszczone naczynia i sztućce natychmiast wysychają bez śladu smug dzięki optymalnemu stężeniu składników hamujących powstawanie piany.

Skuteczny nabłyszczacz Hydroactiv 13

Neutralny mocno skoncentrowany nabłyszczacz HydroActiv 13 sprawdzi się przy wodzie średnio twardej i twardej. Jego działanie jest delikatne dla ornamentów i szkła, dlatego sprawdzi się również przy tego typu naczyniach. Nabłyszczacz ten sprawdzi się w wielu różnego typu miejscach, takich jak profesjonalna kuchnia, restauracje, stołówki, hotele czy szpitale, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest dokładne maszynowe mycie naczyń. Dzięki neutralnemu odczynowi HydroActiv 13 można łączyć z innymi płynami do mycia.

Jak używać nabłyszczacza Hydroactiv 13?

Dozowanie należy dostosować w zależności od wyposażenia i typu zmywarki. Polecane dozowanie to od 0,1 do 0,5 ml/ litr wody do spłukiwania. Aby zapewnić odpowiednie nabłyszczenie, należy ustawić je za pomocą pompy dozującej. Płyn nabłyszczający HydroActiv 13 można dozować na kilka sposobów: poprzez dozownik, poprzez wlanie do zasobników z zapasem dozownika płynu spłukującego lub przez podłączenie oryginalnego przewodu do przewodu wejściowego dozownika płynu do spłukiwania.

Płyn nabłyszczający ważny jest przez dwa lata, jednak trzeba pamiętać, aby nie wystawiać go na działanie promieni słonecznych i przechowywać najlepiej w temperaturze pokojowej. Neutralny nabłyszczacz do mycia naczyń HydroActiv 13 sprawdzi się do stosowania w zmywarkach gastronomicznych, a w tym do zmywarek uniwersalnych, kapturowych, barowych, do garnków i tac, a także tunelowych. Wykorzystywać można go w miejscach zbiorowego żywienia wyposażonego w profesjonalne zmywarki. Płyn zwilża i nabłyszcza, redukując smugi i zacieki na mytych naczyniach.

Dodatkowe informacje o Hydroactiv 13

Produkt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Podczas użycia należy zachować wszelkie środki ostrożności, gdyż produkt może wywołać oparzenia. Korzystając z płynu, należy używać odzieży ochronnej w tym rękawic ochronnych i ochrony oczu oraz twarzy. W przypadku dostania się płynu nabłyszczającego HydroActiv 13 do oczu należy natychmiast przemyć je dużą ilością wody, a następnie niezwłocznie skonsultować się z lekarzem. W razie kontaktu produktu ze skórą należy obficie obmyć ją wodą. Jeśli dojdzie do podrażnienia górnych dróg oddechowych, należy jak najszybciej wyjść na świeże powietrze, a w razie powikłań niezbędna może okazać się wizyta u lekarza.

W przypadku przypadkowego połknięcia nabłyszczacza zaleca się pić dużo wody, a także natychmiast wezwać pomoc lekarską. Nie należy w takim wypadku samodzielnie wywoływać wymiotów. Produkt należy chronić przed dziećmi oraz zwierzętami. Płyn należy używać zgodnie z zaleceniami.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij