Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 672

Nakrętka dozująca Pramol 1l

5,17 zł
Brutto
Duża ilość
Nakrętka dozująca
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Nakrętka dozująca Pramol 1l

Nakrętka dozująca

 

Wydrukuj
P00082

Każdy z nas chce jak najlepiej zadbać o swoje mieszkanie. Poświęcamy bardzo dużo czasu i energii na utrzymanie zadowalającego nas poziomu czystości. W celu oszczędzenia czasu, który poświęcamy na energiczne szorowanie powierzchni słabszymi preparatami, sięgamy po coraz to mocniejsze preparaty, które muszą być stosowane w odpowiedni sposób. W niektórych sytuacjach bardzo przydatna może być nakrętka dozująca. To proste rozwiązanie zapewnia nam duży komfort pracy ze środkami chemicznymi za niską cenę.

Praktyczna nakrętka dozująca Pramol 1l

Często środki czystości są bardzo mocno skoncentrowane i wymagają rozcieńczenia we wskazanych przez producenta proporcjach. Zazwyczaj mamy do czynienia z sytuacją, gdzie musimy odmierzyć 5 ml, 10 ml lub 15 ml. Niestety nie zawsze producent do środka czystości zamieszcza odpowiednią miarkę, a w domowych warunkach precyzyjne pomiary nie są proste. Nie posiadając odpowiedniego narzędzia, zazwyczaj robione jest to orientacyjnie, może to mieć zgubny efekt dla powierzchni w naszym domu.

Szybkie odmierzanie odpowiedniej ilości płynu

Należy pamiętać, że środki czyszczące, jeżeli stosowane są w niewłaściwy sposób, mogą uszkodzić nasze meble oraz podłogi. Stosując nakrętkę dozującą pramol mamy pewność, że preparat do czyszczenia jest używany we właściwy sposób. Dzięki temu uda nam się całkowicie wyeliminować straty, które mogą być wywołane przez niewłaściwe proporcje skoncentrowanych środków chemicznych. Jest to szczególnie ważne, jeżeli używamy preparatów do materiałów delikatnych, takich jak skóra lub obicie kanapy. Źle odmierzone proporcje mogą wywołać różne niewskazane efekty. Środek może być w zbyt małym stężeniu nieskuteczny, natomiast w zbyt dużym może powodować trwałe przebarwienia lub osłabienie struktury materiału.

Ekonomiczne wykorzystanie preparatu dzięki nakrętce Pramol

Nakrętka dozująca Pramol zapewnia ekonomiczne stosowanie środków. Odmierzając dokładnie taką ilość, jaka jest potrzebna, minimalizujemy zużycie preparatu, dzięki czemu posłuży nam on przez dłuższy czas. Użytkowanie nakrętek dozujących jest bardzo proste i intuicyjne. Nakładamy nakrętkę na butelkę, nakrętki są stworzone w taki sposób, aby szczelnie przylegać do butelki. Gdy wszystko jest dokręcone, naciskamy na butelkę, w tym momencie preparat jest dozowany do nakrętki, na której znajduje się precyzyjna miarka umożliwiająca nam odmierzenie wskazanej przez producenta ilości preparatu. Następnie wystarczy już tylko przelać odmierzoną ilość preparatu do dedykowanego pojemnika.

Nakrętka dozująca pramol 1 l, pomimo że dedykowana jest do środków firmy Pramol oraz Cartec pasuje do większości najpopularniejszych butelek plastikowych z chemią gospodarczą o litrowej pojemności. Dzięki temu możemy posiadać jedną nakrętkę i stosować ją do różnych środków, które używamy w zależności od naszej potrzeby. Nakrętki dozujące to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą właściwie i bezpiecznie stosować skondensowane środki do czyszczenia powierzchni.

Kod Customs Tariff Number
39235090
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij