Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 798

Mocno odtłuszczający preparat do usuwania przypaleń Grillnet Extra

24,97 zł
Brutto
Duża ilość
Grillnet Extra
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Mocno odtłuszczający preparat do usuwania przypaleń Grillnet Extra

Grillnet Extra

 

Wydrukuj
P00152

Przyrządzanie potraw w kuchni, zarówno w domu, jak i gastronomii, zawsze wiąże się z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Zwłaszcza smażenie, pieczenie czy grillowanie potraw powoduje przypalenia, które czasem trwale przywierają do powierzchni, a ich pozbycie się generuje nie lada problem. Czy pozostaje wówczas mechaniczne zdrapywanie zabrudzeń, które nie tylko wymaga dużego wysiłku fizycznego, ale przede wszystkim niszczy czyszczoną powierzchnię? Aby poradzić sobie z przypaleniami należy sięgnąć po profesjonalną, dedykowaną do tego celu chemię. Środkiem, który poradzi sobie z trudnymi przypaleniami, jest mocno odtłuszczający preparat do usuwania przypaleń Grillnet Extra firmy Pramol.

Zastosowanie preparatu do usuwania przypaleń Grillnet Extra

Służy do zastosowania w domu oraz w restauracjach, barach, stołówkach - wszędzie tam, gdzie odbywa się smażenie, pieczenie, grillowanie potraw. Jest w stanie usunąć nawet grube warstwy tłuszczu, przypaleń, zwęglonych resztek jedzenia, zarówno z urządzeń (piekarniki, grille, płyty kuchenne, powierzchnie ze stali nierdzewnej w kuchniach profesjonalnych), jak i naczyń/akcesoriów do przyrządzania potraw (patelnie, frytkownice, blachy do pieczenia).

Właściwość i konsystencja Grillnet Extra

Preparat Grillnet Extra jest środkiem alkalicznym, dzięki czemu jest w stanie poradzić sobie z wyjątkowo opornymi do usunięcia zanieczyszczeniami węglowodorowymi. Jego konsystencja jest bardzo gęsta, dzięki czemu pokrycie nim nawet pionowych powierzchni sprawia, że dłużej pozostaje na ściankach i ma szanse skuteczniej zadziałać.

Jak stosować preparat?

Z uwagi na to, że jest to silnie działająca chemia i działa drażniąco na skórę i oczy, zaleca się używanie preparatu w gumowych rękawicach i okularach oraz ubraniu ochronnym. Aby równomiernie pokryć nim powierzchnię, warto zastosować specjalny rozpylacz. Choć jego skuteczność jest większa na ciepłej powierzchni urządzeń, nie może być ona zbyt gorąca - zaleca się, aby ostygła do temperatury 60, maksymalnie 80 stopni Celsjusza. Środek należy rozprowadzić równomiernie na czyszczonej powierzchni i pozostawić na 10 - 20 minut. Jest to czas, w którym tłuszcz i przypalenia ulegną rozpuszczeniu. Jeżeli wyjątkowo gruba warstwa brudu pokrywa powierzchnię, można delikatnie zdrapać ją skrobaczką, np. taką do płyt indukcyjnych. Po upływie wyznaczonego czasu, należy ścianki urządzenia lub naczynia dokładnie spłukać wodą.

Ten profesjonalny odtłuszczacz, w zależności od tego, czy potrzebny do użytku domowego czy punktów gastronomicznych, dostępny jest w dwóch pojemnościach: 1 l i 10 l. Grille, kuchnie i piekarniki to urządzenia, które regularnie będą generowały silne zabrudzenia i zawsze będziemy potrzebowali mieć pod ręką mocno działający preparat do usuwania przypaleń, dlatego powinniśmy wybierać produkty jedynie renomowanych firm. W tym przypadku Pramol, producent środka Grillnet Extra, to firma specjalizująca się w profesjonalnych produktach do zadań specjalnych.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
ean13
7640137171346
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
1 inny produkt w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij