Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Maty i systemy antypoślizgowe

Oferowane przez nas maty to idealnie rozwiązanie do pomieszczeń, gdzie obecne jest wyjątkowo duże natężenie ruchu. Dzięki wyłapywaniu wilgoci i brudu, produkty te stanowią niezwykle higieniczne rozwiązanie. Równie ważnym faktorem jest bezpieczeństwo – Twoim obowiązkiem jako gospodarza i pracodawcy jest zapewnienie go osobom korzystającym z lokalu. Ochrona lokatorów i gości to nie tylko utrzymywanie higieny i sterylności lokalu, ale również zaopatrzenie go w Równie ważnym faktorem jest bezpieczeństwo – Twoim obowiązkiem jako gospodarza i pracodawcy jest zapewnienie go osobom korzystającym z lokalu. Ochrona lokatorów i gości to nie tylko utrzymywanie higieny i sterylności lokalu, ale również zaopatrzenie go w odpowiednie sprzęty, które sprawią, że poziom bezpieczeństwa wzrośnie. By zminimalizować ryzyko upadków i poślizgnięć, warto rozważyć wyposażenie pomieszczenia w maty antypoślizgowe. Nie ma na rynku produktów, skuteczniejszych w zakresie ochrony przed urazami mechanicznymi. Sprawdź szeroki wybór artykułów tego typu w naszym sklepie internetowym.

Maty systemowe i antypoślizgowe – gdzie są niezbędne?

Podłoga jest powierzchnią płaską, która najczęściej ulega zabrudzeniom i zalaniom. W przypadku intensywnego użytkowania, niezbędny jest zakup systemu antypoślizgowego, który wyeliminuje ryzyko ewentualnych upadków i zranień. Tego typu maty sprawdzą się szczególnie w miejscach, które pozostają w stałym kontakcie z wodą. Ich obecność jest szczególnie ważna w przypadku takich przestrzeni, jak:

 • zakład kosmetyczny
 • kąpielisko lub basen
 • przedszkole lub szkoła
 • szpital
 • klinika
 • instytucje publiczne

Powyżej wymienione miejsca, ze względu na wzmożoną cyrkulację odwiedzających je osób, wymagają większej ilości zabezpieczeń – ich użytkownicy mogą nanosić do środka wodę lub błoto. W przypadku większości z nich, zużycie wody jest znacznie większe, niż w standardowych pomieszczeniach, co wynika z wymogów sanitarnych, jak również i rodzaju oferowanych usług.

Maty antypoślizgowe do lokali użyteczności publicznej

Tego typu produkty mają zastosowanie przede wszystkim w lokalach użyteczności publicznej. Zapewniają użytkownikom nie tylko bezpieczeństwo, ale także pochłaniają wilgoć z powietrza. Jakie rodzaje mat możesz wybrać do użytku domowego bądź dla swojego biznesu?

 • standardowe maty antypoślizgowe – zazwyczaj wyposażone w specjalne listwy i nakładki krawędziowe, chronią użytkowników danej przestrzeni przed upadkiem. Niektóre zapewniają dodatkowo czystość podeszw. Przeznaczone również do użytku zewnętrznego;
 • maty ochronne – oprócz zapobiegania wywrotkom, służą również za osłonę ochronną dla powierzchni płaskiej. Szczególnie przydatne w biurach , instytucjach publicznych i innych intensywnie użytkowanych przestrzeniach;
 • maty dezynfekcyjne – są stosowane w salach operacyjnych
 • idealne do gabinetów kosmetycznych i lekarskich, a także innego typu lokali użytkowych, które muszą spełniać określone normy sanitarne. Tego typu maty uniemożliwiają dostanie się do wnętrza wszelkiego typu drobnoustrojów, przenoszonych na obuwiu;
 • specjalistyczne, przeznaczone dla basenów i siłowni – użytkownicy tego typu miejsc są szczególnie narażeni na upadki ze względu na bliską obecność wody. W ich przypadku warto wybrać maty, które zapewniają szczególną ochronę.

Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego, by dobrać idealny zestaw mat antypoślizgowych dla Twojego biznesu. Oferujemy modele w różnych kształtach i kolorach, co sprawia, że bez problemu dobierzesz taki, który pasuje do estetyki Twojego lokalu. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno proste, minimalistyczne maty o nowoczesnej stylistyce, jak również i bardziej wyraziste modele. Zadbaj o bezpieczeństwo gości czy pracowników ze stylem i ciesz się spokojem ducha, który wynika z właściwej ochrony. Maty antypoślizgowe, które oferujemy, stanowią fuzję jakości i funkcjonalności w niewysokiej cenie.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij