Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 874

Matowa powłoka zabezpieczająca odporna na dezynfekcję Star Matt

41,21 zł
Brutto
Niedostępny
Star Matt
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Matowa powłoka zabezpieczająca odporna na dezynfekcję Star Matt

Star Matt

 

Wydrukuj
P00197

Dbanie o porządek jest niezwykle istotne. Podłoga zwłaszcza tam, gdzie przebywa więcej ludzi, powinna być czysta i odporna na eksploatację. W miejscach o dużym natężeniu ruchu, samo czyszczenie mopem może nie wystarczyć. Aby przedłużyć żywotność podłogi, powinno się sięgnąć po specjalne produkty chemiczne, których zadaniem jest ochrona posadzki. Dobrze dobrane środki, nie tylko uchronią podłogę przed szybka eksploatacją, lecz również sprawią, że utrzymanie ich w czystości będzie znacznie prostsze. Jest to szczególnie istotne w przypadku placówek służby zdrowia, gdzie standardy higieny są wyższe, niż w innych miejscach.

Powłoka zabezpieczająca odporna na dezynfekcję

Preparatem doskonale spełniającym powyższe kryteria jest Pramol Star Matt. To akrylowa powłoka, służąca do zabezpieczenia podłóg. Cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej uczęszczanych miejscach. Tworzy matową, jedwabistą warstwę ochronną, dzięki czemu wszelkie nierówności podłogi stają się niewidoczne. Jest stworzony z myślą o pomieszczeniach, w których z racji wymogów bezpieczeństwa efekt połysku nie wchodzi w grę (kliniki, przychodnie, domy opieki, itp.).

Powłoka jest praktyczna w użyciu. Charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia, co jest szczególnie ważne w miejscach publicznych. Chroni podłogi przed czarnymi śladami. Jest odporna na środki dezynfekujące do dłoni i powierzchni na bazie alkoholu. Sprawia, że mycie ręczne na mokro staje się znacznie łatwiejsze. Nadaje się do wszystkich wykładzin podłogowych wykonanych z tworzyw sztucznych, azbestu winylowego, PCV, linoleum, asfaltu, gumy, itp.

Sposób użycia środka Star Matt

Przed przystąpieniem do naniesienia Pramol Star Matt należy podłogę dokładnie oczyścić ze starych powłok lub wosku oraz odtłuścić (do tego celu można użyć preparatu Turbolino, Turbo-Strip, albo Strip-Forte), następnie zneutralizować i pozostawić do wyschnięcia. Preparat trzeba rozcieńczyć i nanosić równomiernie pasami za pomocą czystego mopa lub klamry. Zaleca się naniesienie 2-3 warstw (w zależności od chłonności podłoża). Drugą warstwę można nanieść po około 30 minutach, gdy pierwsza dobrze wyschnie (czas schnięcia jest uzależniony od temperatury i wilgotności powietrza). Do bieżącego utrzymania powłoki świetnie nadadzą się m. in. Propermat, Lawax, Dailynova i Ecofloor Fresh.

Wydajny środek zabezpieczający do podłóg

Powłoka jest bardzo wydajna. 1 litr powinien starczyć na 40-50 m2. Po skończonej pracy mopa, bądź klamrę należy wypłukać wodą. Bardzo istotną kwestią jest przechowywanie chemicznych preparatów. Powinno się je trzymać w ciemnym i suchym pomieszczeniu, w którym temperatura nie spada poniżej 5 stopni C i co szczególnie istotne, muszą być przechowywane poza zasięgiem dzieci. Również stosowanie powłoki w niskiej temperaturze (poniżej 5 stopni C) sprawia, że traci ona swoje właściwości.

Powłoka akrylowa Pramol Star Matt to przyjaciel każdej podłogi. Dzięki niej podłoga będzie jak nowa, a każde pomieszczenie czyste i schludne. W naszej ofercie, oprócz powyższego preparatu, znajduje się cały wachlarz innych, które okażą się pomocne w utrzymywaniu czystości podłóg.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Zabezpieczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Pielęgnacja
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij