Świetlówki i akcesoria

Świetlówki UV do lamp owadobójczych to wszelkiego rodzaju urządzenia, które mają za zadanie unieszkodliwienie różnych gatunków owadów. Emitują one niewidzialne dla ludzkiego oka promieniowanie ultrafioletowe, które wabi insekty takie jak muchy, owocówki, komary, osy czy ćmy. Z uwagi na swoją wysoką skuteczność działania są one uważane za najbardziej wydajny dostępny na rynku środek do walki z owadami. Z czasem ilość emitowanego światła UV się zmniejsza, dlatego należy pamiętać o okresowej wymianie lamp i wkładów.

Świetlówki do lampy owadobójczej – niezawodna ochrona przed owadami

W naszej ofercie przygotowaliśmy profesjonalne świetlówki owadobójcze oraz wkłady klejowe, które pozwolą Ci skutecznie monitorować insekty w pomieszczeniach i je unieszkodliwiać. Ich atrakcyjna, niewygórowana cena pozwoli Ci na ich wymianę kiedy tylko zajdzie potrzeba.

Profesjonalna świetlówka do lampy owadobójczej

W wybranej kategorii w naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, jakim są specjalistyczne świetlówki do lamp owadobójczych wiodących producentów sprzętu i akcesoriów elektrycznych i oświetleniowych. Dlatego wyróżnia je wysoka wydajność, niezawodność oraz trwałość. Posiadają one różną specyfikację i są kompatybilne z urządzeniami większości producentów. Zróżnicowany wachlarz produktów, jakimi są świetlówki do lampy owadobójczej w naszym sklepie sprawi, że bez problemu dobierzesz odpowiadający Ci model.

Wśród naszych produktów znajdziesz lampy o różnych wymiarach oraz silnej mocy – posiadamy w asortymencie zarówno świetlówkę do lampy owadobójczej 4W jak i mocniejszą świetlówkę do lampy owadobójczej 15W. Nasze świetlówki mogą być wykorzystywane do lamp przyciągających insekty w pomieszczeniach, w zakładach, sklepach, a także na zewnątrz, na przykład przy grillu, spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. Każda świetlówka do lampy owadobójczej, jaką znajdziesz w naszym sklepie, wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem, skutecznym działaniem oraz bezpieczeństwem użytkowania. Z naszymi produktami masz zapewnioną maksymalną ochronę przed niepożądanymi owadami.

Wkład klejowy do lampy owadobójczej – niezbędne wyposażenie lamp owadobójczych

Artykuły dostępne w tej kategorii obejmują również wkłady klejowe do lamp owadobójczych. Aby te urządzenia mogły działać skutecznie, potrzebują uzupełnienia, jakim są wkłady lepowe. Produkty w naszej ofercie wyróżnia wysoki poziom lepkości, dzięki czemu sprawdzą się doskonale przy wyłapywaniu i unieszkodliwianiu insektów różnego rodzaju wszędzie tam, gdzie użyjesz lampy owadobójczej.

Każdy nasz wkład klejowy do lampy owadobójczej skutecznie chwyta i utrzymuje owady. Ich intensywny żółty kolor wabi do siebie insekty, a bezzapachowa warstwa feromonów na powierzchni wkładów dodatkowo przyciąga osobniki żeńskie i męskie. Wkłady są wykonane z trwałego kartonu, a sam klej jest odporny także na działanie warunków zewnętrznych. Skorzystaj z naszej oferty wkładów, których montaż i wymiana są wyjątkowe intuicyjne, a użyte kleje są bezpieczne dla środowiska.

Philips Actinic BL PL-L 10 18W
(Opinie: 0)
74,99 zł
Duża ilość
Philips Actinic BL TL-D 15W
(Opinie: 0)
34,99 zł
Duża ilość
PlusLamp™/Sylvania TVX18 2G11 18W
(Opinie: 0)
69,90 zł
Duża ilość
PlusLamp™/Sylvania Tight Bend 368nm 12W
(Opinie: 0)
69,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
PlusLamp™/Sylvania TVX8-12 8W
(Opinie: 0)
29,90 zł
Duża ilość
Pelsis Edge
(Opinie: 0)
29,99 zł
Duża ilość
Halo®
(Opinie: 0)
25,90 zł
Duża ilość
Nectar
(Opinie: 0)
16,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Aura®
(Opinie: 0)
25,82 zł
Duża ilość
FlayTrap
(Opinie: 0)
29,90 zł
Duża ilość
Luralite™ Cento
(Opinie: 0)
16,99 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij