Lampy owadobójcze

Pogodny letni wieczór – niezależnie od tego, czy przebywasz wewnątrz, czy na zewnątrz domu, zapewne pragniesz wykorzystać go, by zrelaksować się przed nadchodzącym dniem w spokoju i ciszy. Niestety, bywa, że choć chwila wytchnienia zapowiada się wyjątkowo obiecująco, po chwili kończysz zirytowany, odganiając się od natrętnych owadów. Choć spreje przeciw komarom i innym insektom bywają skuteczne jako środek ochraniający przed ich ugryzieniami, nie niwelują problemu ich obecności, związanej z wywołującymi dyskomfort dźwiękami oraz zanieczyszczeniem jedzenia. Lampy owadobójcze i akcesoria odstraszające insekty umożliwiają kontrolę nad rozprzestrzenianiem się niechcianych miniaturowych gości po wnętrzach domu i obecnością w okolicach tarasu i werandy lub innych zewnętrznych miejsc, które służą Ci za ostoje czasu wolnego.

Dlaczego warto zakupić lampy owadobójcze i akcesoria odstraszające insekty?

Obecność owadów w domu jest nieunikniona – zwłaszcza w letnich miesiącach, gdy znacznie częściej wietrzymy wnętrza. Są jednak sposoby, by ograniczyć ilość insektów we wnętrzach, co znacznie poprawia komfort domowników. Kontrola nad ilością owadów to jednak również wiele innych korzyści. Dlaczego warto stosować środki, które ją wspomagają?

  • Higiena – owady, zwłaszcza muchy, są nosicielami licznych drobnoustrojów i zanieczyszczeń, które z łatwością mogą roznosić po pomieszczeniach i powierzchniach, będąc zagrożeniem dla sterylności domu;
  • Ochrona pożywienia – muszki owocówki i inne owady są zmorą domowników zwłaszcza ze względu na łatwość, z jaką przenikają do jedzenia. Ze względu na bakterie, jakie ze sobą przenoszą, oraz fakt, że ich obecność znacznie przyspiesza rozkład owoców i warzyw oraz innych produktów, warto podjąć środki, by uchronić zapasy przed ich wpływem;
  • Ochrona zdrowia – insekty, które napływają do domu, mogą być niebezpieczne z uwagi na obecność jadu czy żądeł. Warto zainwestować więc w lampę, kontrolującą ich ilość, zwłaszcza, gdy wśród domowników są dzieci, bardziej podatne na ugryzienia. W ten sposób możesz uniknąć zarówno groźnych użądleń, jak i nieestetycznych ugryzień komarów;
  • Komfort psychiczny – owady bywają uciążliwe ze względu na dźwięki, jakie wydają oraz osiadanie na skórze domowników. Ich obecność często sprawia, że skupienie się jest niemożliwym do wykonania przedsięwzięciem.

Jak działa lampa owadobójcza i akcesoria odstraszające insekty?

Lampa owadobójcza to urządzenie, które pełni funkcję wabika, łącząc znany od wieków pomysł z nowoczesną technologią. Emituje ona promienie UV w stężeniu całkowicie bezpiecznym dla człowieka, charakteryzujące się jednocześnie długością fali, która przyciąga owady wyjątkowo skutecznie. Niezależnie od typu i modelu, wszystkie lampy owadobójcze działają w oparciu o zastosowanie promieni UV. Różnią się jednak sposobem, w jaki unieszkodliwiają owady. W zależności od osobistych wymagań i preferencji, możesz wybrać jeden z jej rodzajów.

  • Lampa owadobójcza lepowa – najpopularniejszy z modeli w przypadku użytku domowego czy dla potrzeb małych przedsiębiorstw. Tego typu przyrząd spełnia nawet najostrzejsze normy, zapewniając pełną sterylność. Jego dużą zaletą jest również nieemitowanie jakiegokolwiek hałasu;
  • lampy owadobójcze wiatrakowe – rozwiązanie dla poszukujących najwyższego stopnia higieny przy unieszkodliwianiu owadów. Ze względu na specjalny mechanizm zasysający, lampa radzi sobie z insektami w sposób sterylny, zatrzymując je we wnętrzu wyizolowanego pojemnika. To najlepszy wybór w przypadku lokali gastronomicznych.
  • Lampy owadobójcze rażące – gwarantują wyjątkową skuteczność z uwagi na mechanizm unieszkodliwiania owadów napięciem elektrycznym.

Sprawdź produkty, służące do kompleksowej ochrony przed insektami w naszym sklepie internetowym. Oferujemy różne modele i typy lamp owadobójczych w niewysokich cenach. Lampy, które znajdziesz w naszym asortymencie, są produktami utrzymanymi w gustownej estetyce, działającymi niemal bezszelestnie. Inwestycja w lampy owadobójcze i akcesoria odstraszające owady daje gwarancję komfortu podczas wieczornych wieczorów i nie tylko.

Exocutor®
(Opinie: 0)
799,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Flypod®
(Opinie: 0)
429,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Halo®
(Opinie: 0)
1 199,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Luralite™ Cento
(Opinie: 0)
349,00 zł
Duża ilość
Satalite®
(Opinie: 0)
499,00 zł
Duża ilość
Flylite
(Opinie: 0)
0,00 zł
Flytrap Commercial
(Opinie: 0)
773,92 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
PlusZap
(Opinie: 0)
609,00 zł
Philips Actinic BL PL-L 10 18W
(Opinie: 0)
74,99 zł
Duża ilość
Philips Actinic BL TL-D 15W
(Opinie: 0)
34,99 zł
Duża ilość
PlusLamp™/Sylvania TVX18 2G11 18W
(Opinie: 0)
69,90 zł
Duża ilość
PlusLamp™/Sylvania Tight Bend 368nm 12W
(Opinie: 0)
69,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
PlusLamp™/Sylvania TVX8-12 8W
(Opinie: 0)
29,90 zł
Duża ilość
Pelsis Edge
(Opinie: 0)
29,99 zł
Duża ilość
Halo®
(Opinie: 0)
25,90 zł
Duża ilość
Nectar
(Opinie: 0)
16,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Aura®
(Opinie: 0)
25,82 zł
Duża ilość
FlayTrap
(Opinie: 0)
29,90 zł
Duża ilość
Flypod®
(Opinie: 0)
15,99 zł
Duża ilość
Luralite™ Cento
(Opinie: 0)
16,99 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij