Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 811

Kwasowy nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 22

196,80 zł
Brutto
Niedostępny
Hydro Activ 22
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Kwasowy nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 22

Hydro Activ 22

 

Wydrukuj
P00160

Kwasowy nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydroactiv 22 znajduje swoje szerokie zastosowanie w praktycznie każdej zmywarce. Środek ten dba o skuteczne spłukiwanie oraz nabłyszczanie naczyń w taki sposób, aby nie pozostawiać na nich żadnych śladów przy okazji jego wykorzystania. Dzięki niemu naczynia (mimo częstego użytkowania) będą w stanie zachować swój naturalny kolor bez jakichkolwiek smug czy zarysowań. Wspomniany produkt najlepiej jest stosować w przypadku kontaktu ze średnio twardą bądź twardą wodą. Cechuje go łagodność w stosunku do przedmiotów, wykonanych na bazie ornamentów bądź szkła. W swoim działaniu wykorzystuje optymalizację stężenia składników, która powoduje szybkie schnięcie naczyń bez pozostawiania smug.

Skuteczny kwasowy nabłyszczacz do mycia Hydroactiv 22

Wśród środków do maszynowego mycia naczyń, możemy znaleźć wszelkie niezbędne produkty do higieny podstawowych akcesoriów kuchennych o wysokiej jakości oraz dużej kompatybilności. W tej kategorii niezwykle częste zastosowanie zyskują rozmaite środki nabłyszczające (nabłyszczacze), których regularne stosowanie zapobiega pojawianiu się niepotrzebnych osadów i zapewnia długotrwały efekt ochronny dla poszczególnych typów kuchennej zastawy.

Zastosowanie nabłyszczaczy

Nabłyszczacze występują w wielu produkcyjnych wariantach oraz kilku kompozycyjnych formach - mogą być neutralne, kwasowe bądź kwaśne. Neutralne są zazwyczaj stosowane do miękkiej i średnio twardej wody, stosunkowo dobrze radząc sobie z niezbyt skomplikowanymi formami zabrudzeń. Kwasowe natomiast zaleca się przy kontakcie z wodą o średniej twardości, a swoją wysoką skuteczność w zwalczaniu trudniejszych osadów zawdzięczają obecności składników o właściwościach anty-wapiennych. Nabłyszczacze kwaśne pasują z kolei do twardej wody, a do ich optymalnego działania niezbędne jest skorzystanie ze specjalistycznych płynów myjących, np. Pramol Clean LC 900 lub Pramol Clean LC 920.

Nabłyszczacze z serii Hydroactiv

Produkty do zmywarek to nie tylko nabłyszczacze do maszynowego mycia naczyń, ale także różnego rodzaju koncentraty. Zadaniem wspomnianych koncentratów do maszynowego mycia naczyń jest przede wszystkim efektywne zwalczanie osadów, powstałych w wyniku przyrządzania kawy, herbaty lub skrobi. Substancje te mogą być bez problemu stosowane do mycia srebrnych sztućców. Nie posiadają aktywnego chloru i z reguły mają właściwości antybakteryjne. Ich regularne użytkowanie w zmywarkach pomaga skutecznie walczyć z osadzaniem się kamienia oraz chronić dane urządzenie przed korozją.

Aby zapewnić maksymalną wydajność przytoczonych koncentratów, należy dodatkowo wyposażyć się w odpowiedni preparat nabłyszczający, np. Hydroactiv 13 lub Hydroactiv 14. Żeby uzyskać kompaktowe działanie wspomnianych środków należy pamiętać o tym, że tego typu preparaty powinny być używane łącznie z właściwymi odmianami koncentratów.

Ochrona urządzeń kuchennych

Dbając o odpowiednią ochronę zmywarek, nie sposób pominąć odkamieniaczy do urządzeń kuchennych. Środki te znajdują szerokie zastosowanie w urządzeniach wykonanych ze stali kwasoodpornej, a ich zadaniem jest usuwanie wszelkich osadowych form kamienia, np. kotłowego, mlecznego, nacieków wapiennych. To dzięki nim nasze urządzenia będą mogły działać znacznie sprawniej - systematyczne stosowanie nie powoduje żadnych ubytków zarówno podczas pracy, jak i spoczynku. Podczas korzystania ze zmywarek, dobrze jest także mieć pod ręką praktyczny aktywny neutralizator zapachów. Jego właściwe zastosowanie pozwoli w zadowalający sposób wyeliminować nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu. Składniki takich substancji skutecznie wchłaniają i neutralizują poszczególne odory bez oznak ich maskowania.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij