Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 804

Kwasowy nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 14

357,93 zł
Brutto
Duża ilość
Hydro Activ 14
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Kwasowy nabłyszczacz do maszynowego mycia naczyń Hydro Activ 14

Hydro Activ 14

 

Wydrukuj
P00156

Hydroactiv 14 to skuteczny nabłyszczacz o kwasowym odczynie, przeznaczony do mycia maszynowego. Preparat jest specjalnie dostosowany do użytkowania z wodą o średnim i wysokim poziomie twardości. Produkt cechuje niska pienistość i znakomita wydajność czyniąca z niego ekonomiczny i niezawodny środek.

Kwasowy nabłyszczacz Hydroactiv 14

Ten płynny środek nabłyszczający nadaje się do wszystkich komercyjnych maszyn do mycia naczyń i szkła. Preparat jest wysoce skoncentrowany. Hyfro Activ 14 szczególnie nadaje się do stosowania w instalacjach z wodą od średniej do twardej i gwarantuje połysk naczyń bez smug. Delikatnie obchodzi się z dekorowanymi zastawami i kieliszkami. Produkt uzyskuje najbardziej optymalne efekty płukania w połączeniu z innymi detergentami do mycia naczyń marki Pramol – producenta środka. Zoptymalizowane stężenie środków przeciwpieniących i zwilżających zapewnia automatyczne bezbarwne suszenie naczyń myjących. Produkt wysycha automatycznie dzięki optymalnemu stężeniu środków zwilżających i redukujących powstawanie piany.

Działanie środka Hydroactiv 14

Pomimo swojej nazwy, nabłyszczacz pomaga usunąć wodę z naczyń. Skutecznie radzi sobie nawet z głębokim talerzami, miskami i szklankami. Płyn zawiera chemikalia zwane środkami powierzchniowo czynnymi, które zmniejszają napięcie powierzchniowe wody. Więc zamiast tworzyć kropelki, woda rozprzestrzenia się na cieńsze struktury, które łatwiej łatwiej wyparowują.

Inną zaletą jest to, że właściwości hydrofobowe Hydroactiv 14 zapobiegają pojawianiu się plam wodnych na wysuszonych naczyniach, które są powodowane przez minerały pozostawione na powierzchni podczas odparowywania wody. Nawet woda, która nie jest uważana za twardą, nadal zawiera śladowe ilości wapienia.

Jeśli po umyciu naczyń zauważalne są plamki wody lub ogólna jakość wysuszenia naczyń w zmywarce jest niezadowalająca rekomenduje się zastosowanie środka nabłyszczającego. Produkty takie jak Hydroactiv 14 zostały zaprojektowane tak, aby cieszyć się nieskazitelnym rezultatem pracy zmywarek.

Porady użytkowania nabłyszczacza Hydroactiv 14

Dozowanie może być inne w zależności od typu maszyny i poziomu zabrudzenia naczyń. Jak poprawnie korzystać z nabłyszczacza: Należy napełnić rozdzielacz dozujący odpowiednio do typu maszyn, dodać środek do wody płuczącej, oryginalny zbiornik podłączyć do zasilania rozdzielacza dozującego. Należy pamiętać o stosowaniu się do instrukcji i zachowaniu środków bezpieczeństwa.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij