Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Kwaśny nabłyszczacz do naczyń Clean LC 950

110,70 zł
Brutto
Duża ilość
Clean LC 950
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Kwaśny nabłyszczacz do naczyń Clean LC 950

Clean LC 950

 

Wydrukuj
P00118

Zmywarki to standardowe wyposażenie kuchni. Coraz większa liczba projektów przewiduje rozwiązania z wykorzystaniem pełnej zabudowy kuchennej, w których to urządzenie AGD jest sprytnie ukryte, co pozwala na uzyskanie doskonałego efektu wizualnego i estetycznego. Stanowi nieodzowną pomoc w codziennych obowiązkach, jak mycie naczyń, dodatkowo zastosowanie energooszczędnych rozwiązań oraz systemów pozwalających zmniejszyć zużycie wody, jest produktem bardzo ekonomicznym. W celu uzyskania jak najlepszego efektu czystości naczyń, warto stosować odpowiednie myjące, dedykowane zmywarkom.

Niesamowita czystość i połysk dzięki Clean LC 950

Od zmywarek oczekuje się, iż pozwolą na uzyskanie idealnego efektu czystości. Jednak samo urządzenie może nie poradzić sobie z uporczywym brudem. Niezbędne jest zastosowanie dodatkowego wsparcia w postaci nabłyszczacza do zmywarek. Jest to produkt stworzony z myślą o tego typie urządzeń, dlatego jego formuła została w odpowiedni sposób dopasowana do przeznaczenia. Zapewnia doskonały połysk naczyń, co pozwala na ich piękną prezentację w trakcie rodzinnych spotkań oraz innego rodzaju uroczystości.

Perfekcyjny środek do nabłyszczania naczyń

Osoby, które cenią sobie porządek w mieszkaniu, zwracają uwagę na detale, jak zabrudzenia na lustrze, czy szybie, od razu docenią produkt, którym jest nabłyszczacz do zmywarki. W trakcie płukania naczyń pozwala na zmycie wszelkich smug, pozostawiając szklanki, talerze, czy garnki w idealnym staniem. Dlatego sprawdza się świetnie w domowych kuchniach, ale również w lokalach gastronomicznych, gdzie restauratorom zależy, aby nie tylko wystrój wnętrza, ale także elementy, na których serwowane są dania, były nieskazitelnie czyste i zadbane.

Wsparcie dla tabletek do zmywarki

Produkty takie, jak nabłyszczacz stanowią rozwiązanie opcjonalne. Oznacza to, proces mycia mycia odbywa się przy użyciu, najczęściej, tabletek do zmywarki, które są rodzajem środka czyszczącego. Podobnie wygląda sytuacja w kwestii prania. Proszek stosowany jest w celu usunięcia plam, jednak piękny zapach ubrań oraz ich miękkość, wynikają z zastosowania odpowiedniego płynu do płukania. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku nabłyszczacza do naczyń. Po procesie mycia oraz czyszczenia naczyń, następuje ich płukanie, które na celu ma usunięcie wszelkiego rodzaju smug i ich dokładne umycie, między innymi ze środka czyszczącego. Poprzez stosowanie nabłyszczacza o kwaśnym zapachu, naczynia otrzymują nie tylko nienaganny wygląd, ale również delikatny, subtelny i przyjemny zapach.

Nabłyszczacz - dlaczego warto go wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad potrzebą stosowania nabłyszczacza. Wiele zależy od tego, na ile dana osoba zadowolona jest z czystości naczyń. Z pewnością jednak osoby, które zdecydowały się wypróbować ten produkt, nie potrafią wyobrazić sobie mycia naczyń w zmywarce bez jego wykorzystania. Odpowiednia formuła zapewnia nie tylko czystość, jest również bezpieczna dla zdrowia i środowiska, a także elementów zmywarki. Produkt jest bardzo wydajny, dlatego wystarcza na dużą ilość naczyń.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij