Koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat

19,68 zł
16,73 zł Obniżka - 15%
Brutto
Duża ilość
Propermat
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat

Propermat

 

Wydrukuj
P00176

Środek do codziennego czyszczenia podłóg. Likwiduje plamy powstające na wszystkich rodzajach powierzchni zmywalnych. Opakowanie 10L zawiera czynne substancje konserwujące i zapachowe, usuwając nawet silne zabrudzenia. Wydajny koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat działa nawet w niskich stężeniach. Rozpyla świeży, niedrażniący zapach i słabo się pieni. Płyn zaprojektowany z myślą o automatach czyszczących może być używany także do ręcznego mycia powierzchni.

O produkcie Propermat

Preparat Pramol Propermat to wydajny środek do maszynowego mycia podłóg każdego rodzaju. Dostępny w opakowaniu o pojemności 10 litrów. Płyn słabo się pieni, skutecznie usuwając zanieczyszczenia z wybranych powierzchni. Dzięki subtelnym właściwościom dezodorującym preparat do mycia podłóg pozostawia po sobie świeży, przyjemny zapach. Daje świetne efekty w usuwaniu nieczystości. Radzi sobie z plamami różnego pochodzenia, w tym z tłustymi i lepiącymi się. Został zaprojektowany z myślą o maszynach czyszczących, lecz można go używać także do ręcznego mycia powierzchni.

Koncentrat Propermat jest niezastąpiony w porządkowaniu pomieszczeń pokaźnych rozmiarów. Dzięki wydajnej formule już niewielka ilość płynu wystarczy, by odświeżyć wygląd wnętrza i pozbyć się trudnych w usunięciu zabrudzeń. Skoncentrowany skład przystosowany został do tego, by maszynowe mycie podłóg wykonywać codziennie, zbierając brud i konserwując czyszczone powierzchnie. Zbalansowana ilość substancji zapachowych nie podrażnia węchu i jednocześnie jest wyczuwalna po wykonaniu czyszczenia. Wydajny płyn do podłóg Propermat jest niskopieniący, stąd nie osłabia pracy maszyny i wypełnia jej zbiorniki w umiarkowanym tempie.

Substancje powierzchniowo czynne

Opakowanie koncentratu zawiera wodę oraz substancje powierzchniowo czynne, zapachowe i konserwujące. Poleca się, by przed użyciem preparatu sprawdzić jego działanie na niewielkiej powierzchni.

Zastosowanie Pramol Propermat

Pramol Propermat to koncentrat do maszynowego mycia podłóg i wykładzin podłogowych. Można nim czyścić wszystkie rodzaje powierzchni zmywalnych, wykonanych m.in. z tworzywa sztucznego (PCV, guma, winyl), betonu, klinkieru, kafli, gresu, granitu, kamienia naturalnego i sztucznego, czy asfaltu. Preparat nadaje się też do mycia szkieł i luster.

Stosować zgodnie z zaleceniami

- lekkie zabrudzenia oraz podłogi zabezpieczone dyspersjami - wlać 50 - 100ml płynu na 10L wody (roztwór 0,5 - 1%), wyszorować podłogę, zebrać resztki płynu i zabrudzeń,

- mocne zabrudzenia - wlać 100 - 300 ml płynu na 10L wody (roztwór 1 - 3%), pozostawić na powierzchni tak, by środek nie zaschnął, następnie wyszorować i zebrać resztki płynu i zabrudzeń.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137170370
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij