Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 840

Koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat

19,68 zł
Brutto
Duża ilość

Propermat

Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat

Propermat


 

Wydrukuj
P00176

Pramol Propermat to niskopieniący preparat o przyjemnym zapachu i silnych właściwościach myjących szczególnie polecany do maszynowego mycia podłóg. Może być używany na wszystkich powierzchniach wodoodpornych i wykładzinach podłogowych wykonanych z tworzyw sztucznych, PCV, linoleum, betonu, płyt podłogowych, klinkieru, kafli, gresu, granitu, fliz, kamienia naturalnego i sztucznego, żywicy epoksydowej, gumy, kolowinylu, ksylolitu, asfaltu i innych podobnych powierzchniach. Sposób użycia: Stosować od 50 – 300 ml na 10 litrów wody (0,5 – 3% roztwór) w zależności od stopnia zabrudzenia. Na powłoki zabezpieczające stosować od 0,5 – 1% roztwór. Przy silniejszych zabrudzeniach pozostawić roztwór na pewien czas, zacząć szorować i zebrać urobek. Uwagi: Przed zastosowaniem sprawdzić odporność materiału na działanie środka. Przechowywać w temperaturze powyżej 5°C.

Środek do codziennego czyszczenia podłóg. Likwiduje plamy powstające na wszystkich rodzajach powierzchni zmywalnych. Opakowanie 10L zawiera czynne substancje konserwujące i zapachowe, usuwając nawet silne zabrudzenia. Wydajny koncentrat do maszynowego mycia podłóg Propermat działa nawet w niskich stężeniach. Rozpyla świeży, niedrażniący zapach i słabo się pieni. Płyn zaprojektowany z myślą o automatach czyszczących może być używany także do ręcznego mycia powierzchni.

O produkcie Propermat

Preparat Pramol Propermat to wydajny środek do maszynowego mycia podłóg każdego rodzaju. Dostępny w opakowaniu o pojemności 10 litrów. Płyn słabo się pieni, skutecznie usuwając zanieczyszczenia z wybranych powierzchni. Dzięki subtelnym właściwościom dezodorującym preparat do mycia podłóg pozostawia po sobie świeży, przyjemny zapach. Daje świetne efekty w usuwaniu nieczystości. Radzi sobie z plamami różnego pochodzenia, w tym z tłustymi i lepiącymi się. Został zaprojektowany z myślą o maszynach czyszczących, lecz można go używać także do ręcznego mycia powierzchni.

Koncentrat Propermat jest niezastąpiony w porządkowaniu pomieszczeń pokaźnych rozmiarów. Dzięki wydajnej formule już niewielka ilość płynu wystarczy, by odświeżyć wygląd wnętrza i pozbyć się trudnych w usunięciu zabrudzeń. Skoncentrowany skład przystosowany został do tego, by maszynowe mycie podłóg wykonywać codziennie, zbierając brud i konserwując czyszczone powierzchnie. Zbalansowana ilość substancji zapachowych nie podrażnia węchu i jednocześnie jest wyczuwalna po wykonaniu czyszczenia. Wydajny płyn do podłóg Propermat jest niskopieniący, stąd nie osłabia pracy maszyny i wypełnia jej zbiorniki w umiarkowanym tempie.

Substancje powierzchniowo czynne

Opakowanie koncentratu zawiera wodę oraz substancje powierzchniowo czynne, zapachowe i konserwujące. Poleca się, by przed użyciem preparatu sprawdzić jego działanie na niewielkiej powierzchni.

Zastosowanie Pramol Propermat

Pramol Propermat to koncentrat do maszynowego mycia podłóg i wykładzin podłogowych. Można nim czyścić wszystkie rodzaje powierzchni zmywalnych, wykonanych m.in. z tworzywa sztucznego (PCV, guma, winyl), betonu, klinkieru, kafli, gresu, granitu, kamienia naturalnego i sztucznego, czy asfaltu. Preparat nadaje się też do mycia szkieł i luster.

Stosować zgodnie z zaleceniami

- lekkie zabrudzenia oraz podłogi zabezpieczone dyspersjami - wlać 50 - 100ml płynu na 10L wody (roztwór 0,5 - 1%), wyszorować podłogę, zebrać resztki płynu i zabrudzeń,

- mocne zabrudzenia - wlać 100 - 300 ml płynu na 10L wody (roztwór 1 - 3%), pozostawić na powierzchni tak, by środek nie zaschnął, następnie wyszorować i zebrać resztki płynu i zabrudzeń.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzina produktów
Chemia
Dostępność
Wysyłka w 24h
ean13
7640137170370
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij