Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 810

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydro Activ 21

265,68 zł
Brutto
Niedostępny
Hydro Activ 21
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydro Activ 21

Hydro Activ 21

 

Wydrukuj
P00159

Wszędzie tam, gdzie naczynia są bardzo mocno zabrudzone lub jest ich przytłaczająca ilość, przyda się fachowa pomoc. Nasz ekspert do mycia naczyń doskonale wie jak uporać się z najcięższymi zabrudzeniami i skutecznie pozbywa się niechcianych osadów. Sam również nie pozostawia innych śladów po sobie, aniżeli absolutna czystość! Naszym bohaterem jest koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydroactiv 21. Jest to wysoko stężony płyn, służący pomocną ręką podczas maszynowego mycia naczyń, w tym szkła. Jego specjalistycznie opracowana receptura skutecznie spełnia swoje zadanie, co plasuje nasz produkt wysoko na liście najlepszych środków myjących do naczyń.

Koncentrat do maszynowego mycia Hydroactiv 21

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydroactiv 21 stworzono na bazie aktywnego chloru (znany także jako podchloryn sodu). Preparaty do mycia, zawierające aktywny chlor właśnie należą do jednych z najstarszych środków, które oprócz czyszczenia, umożliwiają także skuteczną dezynfekcję. Aktywny chlor trudni się niszczeniem mikroorganizmów z szerokiego spektrum tego gatunku. Skutecznie radzi sobie z bakteriami wraz z tak zwanymi formami przetrwalnikowymi. Boją się go grzyby łącznie z zarodnikami, wirusy lipofilne i hydrofilne (wywołujące polio, HAV). Ponadto jako jeden z niewielu związków chemicznych ujawnia swoją niszczycielską siłę względem prionów. W przypadku innych płynów do naczyń usunięcie zanieczyszczeń nie wiąże się z pozostawieniem talerza czy kubka w stanie perfekcyjnej świetności. Spowodowane to jest naturalnym nagromadzeniem warstwy, która delikatnie farbując, odbiera naczyniom naturalną barwę.

Środek Hydroactiv jako gwarancja czystości

Kawa czy herbata fantastycznie smakuje, jednak niestety nie pozostaje obojętna dla kubków. Koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydroactiv 21 posiada właściwości wybielające, a w związku z tym doskonale rozprawia się z osadami pochodzącymi z ulubionych napojów i potraw. W przypadku wielu czynności związanych ze sprzątaniem twarda woda nie jest zbytnio pożądana. Jeżeli chodzi o nasz produkt, to woda nie pozbawiona soli wapnia, magnezu i metali nie stanowi problemu, gdyż zaprojektowany został w sposób, której twardość niestraszna. Doskonale zapobiega osadzaniu się kamienia, a oprócz tego zapobiega przed korodowaniem elementów maszyny myjącej.

Skoncentrowana siła preparatu

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń na bazie aktywnego chloru Hydroactiv 21 służy myciu maszynowemu. Jest to niezwykle istotny fakt, bowiem w bezpośrednim kontakcie ze skórą nasz płyn również pozostaje bezwzględny. Stosowany w basenach podchloryn sodu jest odpowiednio rozcieńczony, więc nie stanowi niebezpieczeństwa. W tym przypadku nasz ekspert również proponuje środki ostrożności w postaci stosowania zgodnego z instrukcją. Warto skorzystać z jego potencjału podczas mycia za pomocą urządzeń ku temu przeznaczonych.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij