Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 801

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń i szkła w zmywarkach przemysłowych Hydro Activ 102

376,13 zł
Brutto
Duża ilość
Hydro Activ 102
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń i szkła w zmywarkach przemysłowych Hydro Activ 102

Hydro Activ 102

 

Wydrukuj
P00154

Maszynowe mycie naczyń i szkła to ogromne ułatwienie, niezależnie od tego czy odbywa się w warunkach gospodarstwa domowego czy restauracji. Aby jednak było skuteczne, warto zainwestować w dobrej jakości środek czystości. Dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Hydroactiv 102 to wysoko stężony płyn do maszynowego mycia naczyń i szkła, który gwarantuje skuteczne oczyszczenie naczyń z nawet trudnych tych wyjątkowo trudnych zabrudzeń.

Koncentrat myjący Hydroactiv 102

Decydując się na zakup płynu Hydroactiv 102 zyskujemy bezchlorowy koncentrat, idealny do stosowania w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych. Jest on kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi typami dozowników, może być także stosowany we wszystkich rodzajach zmywarek. Doskonale sprawdzi się w restauracjach, na stołówkach, w firmach cateringowych a także w różnego rodzaju hotelach czy pensjonatach - wszędzie tam, gdzie niepożądany jest gryzący zapach chloru. Koncentrat skutecznie usuwa plamy z herbaty i kawy, a naczynia i szkło pozostawia w doskonałym stanie. Może być z powodzeniem stosowany w celu mycia srebrnych sztućców. Należy jednak stosować go z ograniczeniem w przypadku naczyń aluminiowych.

Hydroactiv 102 - ochrona dla zmywarki

Bezchlorowy koncentrat do maszynowego mycia naczyń Hydroactiv 102 jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami zmywarek, a także bardzo delikatny. Właśnie dlatego może być z powodzeniem stosowany bez obawy o potencjalne uszkodzenie urządzenia. Koncentrat zapobiega odkładaniu się osadów wapiennych a także chroni zmywarkę przed korozją. Jest to więc doskonałe rozwiązanie do długotrwałego stosowania przy dużym obłożeniu. Produkt zalecany jest przede wszystkim do warunków, w których woda posiada średni lub wysoki poziom twardości. Można stosować go w urządzeniach bez zmiękczania wody, albo w takich z częściowym jej zmiękczaniem.

Wydajny i skuteczny koncentrat to gwarancja jakości

Bezchlorowy koncentrat do maszynowego mycia naczyń Hydroactiv 102 jest produktem funkcjonalnym i bardzo wydajnym. Ilość dozowanej ilości płynu zależna jest od stopnia zabrudzenia naczyń i szkła, a także poziomu twardości wody. Roboczo warto stosować roztwór 0,1 do 0,4%. Oznacza to, że na litr wody zużyjemy tylko od jednego do czterech gramów produktu. Daje to naprawdę wyjątkową wydajność i sprawia, że produkt starczy na bardzo długo i pozwala zmyć wyjątkowo dużą ilość naczyń. Jeżeli nastąpią jakiekolwiek problemy z twardością wody, ilość dozowanego płynu można dobrowolnie zwiększać lub zmniejszać.

Hydroactiv 102 - postaw na skuteczność

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń Hydroactiv 102 to wyjątkowo skuteczny bezchlorowy produkt, który doskonale nadaje się do używania w restauracjach, firmach kateringowych i wszystkich miejscach, w których zachodzi konieczność czyszczenia dużej ilości naczyń i szkła. Koncentrat jest wyjątkowo wydajny i kompatybilny ze wszystkimi rodzajami zmywarek. Wszystkie zabrudzenia, nawet wyjątkowo trudne, zostaną z jego pomocą wyjątkowo skutecznie usunięte.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij