Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 808

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń bez dodatku chloru Hydro Activ 20

270,60 zł
Brutto
Niedostępny
Hydro Activ 20
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do maszynowego mycia naczyń bez dodatku chloru Hydro Activ 20

Hydro Activ 20

 

Wydrukuj
P00158

Zmywanie naczyń nie należy do ulubionych zajęć wiążących się ze sprzątaniem. Większość z nas woli odkurzać, prasować czy nawet wynosić śmieci. Nie ma w tym nic dziwnego. Usuwanie pozostałości po jedzeniu nie jest niczym przyjemnym szczególnie, gdy musimy to robić ręcznie. Rozwiązaniem tego problemu jest zmywarka. Jednak nawet najlepiej przystosowana maszyna nie usunie skutecznie brudu bez odpowiedniego środka czyszczącego. Z tego powodu szwajcarska firma Pramol-Chemie AG wypuściła serię produktów Hydro Activ, która sprawia, że mycie naczyń jest prostsze i dokładniejsze.

Maszynowe mycie naczyń

W przypadku użytkowania zmywarek przemysłowych oraz automatycznych ważne jest, aby stosowany preparat nie powodował osadzania się kamienia ani korozji. Odpowiednio chroniony sprzęt zachowuje dłuższą przydatność oraz jest bardziej wydajny. Hydro Activ 20 to płyn do maszynowego mycia naczyń i szkła, który nie tylko radzi sobie z osadami, ale również im zapobiega. Oprócz tego stosować go można nawet w przypadku urządzeń, które nie zmiękczają wody bądź robią to częściowo. Dzięki braku zawartości aktywnego chloru w składzie produkt nie posiada drażniącej woni. Z tego powodu idealnie sprawdza się w branży gastronomicznej, hotelarskiej, a także w placówkach, w których nie jest mile widziany chlorowy zapach.

Skuteczność w prostej postaci

Hydro Activ 20 to wysoko stężony płyn o mocno zasadowym odczynie, który doskonale sprawdza się w walce z osadami po kawie, herbacie bądź skrobi. Używać go można również w przypadku srebrnych sztućców bez obaw o ich bezpieczeństwo. Producent zaleca łączenie produktu z preparatem Hydro Activ 13 lub Hydro Activ 22 w celu lepszego nabłyszczenia naczyń i szkła podczas mycia maszynowego. Używanie środków jednocześnie nie powoduje ryzyka zagrożenia zdrowiu bądź uszkodzeń mytych naczyń. Przed zastosowaniem należy jednak zapoznać się z zaleceniami zawartymi na etykiecie. Warto również wiedzieć, że w skład Hydro Acitv 20 wchodzące takie składniki jak fosforany odpowiedzialne za zmiękczanie wody, alkaliczne środki myjące oraz antybakteryjny środek do usuwania plam. Produkt dostępny jest w opakowaniach handlowych o gabarycie 14 lub 25kg z przeznaczeniem do użytku profesjonalnego.

Odpowiedzialne użytkowanie

Używanie jakiegokolwiek preparatu chemicznego może wiązać się z niebezpieczeństwem w momencie, gdy zastosujemy go w nieodpowiednich warunkach bez uprzedniego zapoznania się z zaleceniami producenta. Z tego też powodu zgodnie z zaleceniami UE użytkownicy środków czystości, w tym również produktu Hydro Activ 20, powinni zwrócić uwagę na Kartę Charakterystyki produktu MSDS oraz instrukcję zawartą na jego etykiecie. Dzięki przestrzeganiu tych zasad gwarantujemy sobie bezpieczeństwo oraz efektywność działania produktu, dzięki czemu nasze naczynia oraz szkło będzie lśniąco czyste.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij