Koncentrat do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok zabezpieczających Turbo Strip

20,91 zł
17,77 zł Obniżka - 15%
Brutto
Niedostępny
Turbo Strip
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Koncentrat do gruntownego czyszczenia i usuwania powłok zabezpieczających Turbo Strip

Turbo Strip

 

Wydrukuj
P00209

Produkty Pramol Chemie to profesjonalne środki czystości, cenione za najwyższą jakość i skuteczność. Producent tworzy i wdraża nowoczesne technologie od ponad 30 lat i certyfikuje się szwajcarską jakością. Pomaga w utrzymaniu czystości małych i dużych powierzchni - oferuje środki czyszczące do wnętrz mieszkań, budynków usługowych i zakładów przemysłowych. Z powodzeniem można je stosować w każdym domu, zapewniając wysoką jakość higieny i wydajność użytkowania.

Skuteczny środek czyszczący Pramol Turbo-Strip

Pramol Turbo-Strip to najskuteczniejszy stripper na rynku. Strippery to preparaty do czyszczenia powierzchni, wspierające w usuwaniu powłok zabezpieczających i pozostałości po produktach pielęgnujących. Niezwykłe działanie produktu Turbo-Strip uwalnia od konieczności uciążliwego i długotrwałego pozbywania się nieestetycznych resztek materiałów zabezpieczających. Wspiera w usuwaniu starych warstw powłok każdego rodzaju, emulsji nabłyszczających, akryli i wosków. Takie środki czystości mogą być również stosowane do wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń - trudnych do usunięcia. Działają bardzo szybko i skutecznie.

Sposób użycia Pramol Turbo-Strip

Koncentrat Turbo-Strip może stać się nieocenionym wsparciem dla utrzymywania czystości mieszkania. Choć przeznaczony jest do użytku profesjonalnego, przestrzeganie zaleceń producenta pozwala na gruntowne czyszczenie - również domowych powierzchni. W przypadku stripowania, czyli usuwania powłok polimerowo-poliuretanowych, należy zastosować roztwór 10-20% (tj. 1-2 l na 10 l letniej wody). Aby przeprowadzić gruntowne czyszczenie, najlepszy będzie roztwór 5-10% (0,5-1 l na 10 l wody). Do lekkich zabrudzeń i usuwania powłok polimerowych, emulsji i wosków wystarczy roztwór 2-5% (200-500 ml na 10 l wody). Precyzyjnie rozprowadzić roztwór na powierzchni i pozostawić na 2-5 minut. Jeśli stosuje się mycie maszynowe, należy szorować powierzchnię przy użyciu maszyny jednotarczowej wyposażonej w pad czyszczący, po czym usunąć roztwór odkurzaczem do pracy na mokro. Spłukać czystą wodą i osuszyć tym samym odkurzaczem.

Pramol Turbo-Strop - uwagi i bezpieczeństwo

Turbo-Strip doskonale czyści zmywalne wykładziny podłogowe wykonane m.in. z tworzyw sztucznych, PCV, tarketu, betonu, klinkieru, gumy, ksylolitu, a także kamienia naturalnego i sztucznego. Nie należy stosować go do czyszczenia podłóg drewnianych, korkowych i z linoleum. Nie nadaje się do asfaltu. W przypadku kontaktu z powierzchnią malowaną, lakierowaną lub listwą cokołową - natychmiast zmyć wodą. Nie używać do czyszczenia powierzchni, które nie są odporne na działanie środków zasadowych (alkalicznych). Produkt może być używany ręcznie lub podczas mycia maszynowego.

Środki czyszczące do wnętrz firmy Pramol Chemie są niezwykle skuteczne, ale mogą być drażniące dla skóry i oczu. Warto przechowywać je z dala od zasięgu dzieci, w miejscu przeznaczonym na inne preparaty chemiczne, w temperaturze powyżej 5°C. Podczas aktywnego stosowania preparatów do czyszczenia Turbo-Strip, poleca się używanie odzieży ochronnej. Jeśli produkt przedostanie się do oczu lub skóry, należy obficie spłukać je wodą.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137171605
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij