Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 735

Intensywny, głęboko penetrujący koncentrat myjący do ogólnego zastosowania Cera Clean

24,35 zł
Brutto
Duża ilość
Cera Clean
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Intensywny, głęboko penetrujący koncentrat myjący do ogólnego zastosowania Cera Clean

Cera Clean

 

Wydrukuj
P00112

Utrzymanie idealnego porządku w domu to nie lada wyzwanie, wielu z nas. Porządek a czystość, to wbrew pozorom, dwie różne kwestie. Aby w domu panował porządek, musimy przede wszystkim nie zagracać naszego domu, łatwiej powiedzieć niż zrobić, prawda? Któż z nas, nie ma w swojej szafie ubrań, których już dawno nie nosi a tylko zabierają one miejsce, albo rzeczy, które nie są nam już kompletnie do niczego potrzebne, a ponadto często są stare, zepsute itd, ale mimo to, zagracają nasz dom i mieszkanie, powodując, jeden wielki bałagan. Cóż, wystarczy odrobina silnej woli i chęci, aby sobie z tym szybko poradzić i od razu zauważyć duże efekty swojej pracy, w postaci bardziej poukładanego i posprzątanego domu.

Pramol Cera-Clean - preparat myjący

A co zrobić, gdy posiadamy warsztat samochodowy lub jesteśmy właścicielami hal produkcyjnych, gdzie przecież utrzymanie porządku i czystości jest równie ważne, szczególnie, że bardzo często w takich miejscach pracuje parę lub więcej osób. Na to również jest sposób, w postaci odpowiedniego preparatu do czyszczenia, szczególnie uciążliwych posadzek, o bardzo mikroporowatej i zwartej strukturze, a mianowicie mowa o Promol Cear- Clean

Czym jest i jakie ma zastosowanie Promol Cera-Clean?

Ten wspaniały, intensywny i głęboko penetrujący koncentrat myjący, przeznaczony jest do ogólnego zastosowania. Jest to idealny koncentrat, nadający się do wszystkich powierzchni odpornych na środki o odczynie zasadowym, a w szczególności do wodoodpornych powierzchni podłogowych, takich, jak: marmur, płytki ceramiczne, PCV, kamień naturalny, porcelana sanitarna, posadzki z żywicy epoksydowej czy gres. Jego zadaniem jest usuwanie uporczywych i uciążliwych zabrudzeń, na przykład w warsztatach samochodowych. Jest on przeznaczony do czyszczenia mechanicznego lub ręcznego wszystkich, wyżej wymienionych powierzchni. Idealnie poradzi sobie, nawet z najbardziej nieustępliwymi zabrudzeniami.

Sposób użycia tego preparatu jest bardzo prosty i przejrzysty, mianowicie: czyszczenie maszynowe od 100 do 200 ml na 10 litrów wody, jest to 1-2 % roztworu. W przypadku czyszczenia gruntowego i doczyszczania, stosować od 1000 do 2000 ml na 10 litrów wody, jest to roztwór 10- 20%. W czyszczeniu bieżącym, stosować od 50 do 100 ml na 10 litrów wody, 0,5- 1% roztwór. Bardzo ważnym jest, aby przed zastosowaniem sprawdzić działąnie produktu w mniej widocznym miejscu. Przechowywać w temperaturze powyżej 5°C. Współczynnik pH preparatu wynosi: 12,5 - 13,00. Okres ważności preparatu Promol Cera- Clean, wynosi minimum 2 lata.

Pramol Cera-Clean - użytkowanie

Zgodnie z zaleceniami UE, proszę zapoznać się z Kartą charakterystyki produktu MSDS. Produkt do użytku profesjonalnego. Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności. Produkt ten posiada rewelacyjne recenzje, od zadowolonych klientów, którzy szczerze polecają dany preparat do walki z nawet najbardziej trudnymi zabrudzeniami.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
Co sprzątamy [chemia]
Płytki
Co sprzątamy [chemia]
Podjazd
Co sprzątamy [chemia]
Kostka brukowa
Gdzie sprzątamy [chemia]
Magazyn
Gdzie sprzątamy [chemia]
Zakład przemysłowy
Gdzie sprzątamy [chemia]
Garaż
Gdzie sprzątamy [chemia]
Przed budynkiem
Metoda użycia [chemia]
Sprzątanie maszynowe
Metoda użycia [chemia]
Sprzątanie ręczne
ean13
7640137173661
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij