1001661

Preparat czyszcząco- konserwujący powierzchnie ze stali nierdzewnej Inoxol

51,66 zł
Brutto
Duża ilość
Inoxol
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Preparat czyszcząco- konserwujący powierzchnie ze stali nierdzewnej Inoxol

Inoxol

 

Wydrukuj
P00161

Ten niezwykle wydajny preparat do czyszczenia i konserwacji stali nierdzewnej jest od razu gotowy do użycia. Nie wymaga rozcieńczania, dzięki czemu jego używanie to czysta przyjemność i oszczędność czasu. Inoxol czyści i konserwuje różne rodzaje powierzchni metalowych, ze stali szlachetnej, chromu, aluminium oraz aluminium eloksalowanego.

Niezwykle skuteczny preparat czyszczący Inoxol

Zapobiega ponownym zabrudzeniom, jak również powstawaniu widocznych, nieestetycznych odcisków palców oraz plam z wody i tłuszczu na zabezpieczonych powierzchniach. Posiada właściwości czyszczące i nadaje równomierny, trwały połysk, dzięki czemu wyczyszczone powierzchnie wyglądają jak nowe. Szczególnie polecany przy czyszczeniu stali chromowanej w kuchniach, armatury, ram aluminiowych, kotłów ze stali chromowej, obramowań, drzwi wind oraz ścian.

Sposób użycia: czystą, miękką i suchą ścierką nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię i równomiernie rozprowadzić. Silnie zabrudzone i zatłuszczone obszary należy wstępnie wyczyścić przed pierwszym użyciem preparatu Inoxol. Można to zrobić np. za pomocą ścierki z mikrowłókien, która skutecznie odtłuści obszar wymagający czyszczenia (ścierki dostępne są w naszej ofercie, w kategorii "wyposażenie do sprzątania"). Preparat czyszcząco-konserwujący powierzchnie ze stali nierdzewnej Inoxol jest dostępny w sprzedaży w dwóch wariantach pojemności: 1l lub 5l. Dla ułatwienia użytkowania preparatu, warto zaopatrzyć się w wygodny kranik, usprawniający dozowanie środków chemicznych, który również jest dostępny w naszej ofercie.

Preparat Inoxol do czyszczenia i konserwacji stali

Wydajność preparatu to 1l/1000m2, a jego składniki są oparte na rozpuszczalnikach organicznych oraz olejach konserwujących. Miejsca konserwowane produktem Inoxol powinny zostać spłukane wodą przed bezpośrednim kontaktem z żywnością. Trwałość produktu wynosi minimum 2 lata. Dzięki swoim właściwościom czyszcząco-konserwującym, Inoxol to środek 2w1 i może z powodzeniem zastąpić dwa, a nawet trzy różne preparaty. Oprócz czyszczenia i konserwacji nadaje też powierzchniom wysoki połysk, co daje zminimalizowanie ilości produktów chemicznych z trzech do jednego. Preparat czyszcząco-konserwujący powierzchnie ze stali nierdzewnej Inoxol zapewnia skuteczność, wysoką jakość działania, bezpieczeństwo oraz oszczędność pieniędzy oraz miejsca do przechowywania.

Środek czyszczący od uznanego producenta

Środek czyszczący Inoxol produkowany jest przez szwajcarską firmę PRAMOL-CHEMIE AG, kładącą duży nacisk na wysoką jakość i dobrze dobrane receptury, pod kątem specjalistycznego zastosowania. Pramol to firma z wieloletnim doświadczeniem, istniejąca na rynku już ponad 30 lat! Zaopatruje w środki czyszczące takie branże, jak: przemysł spożywczy, szpitale oraz domy opieki, restauracje, firmy cateringowe, instytucje publiczne i wiele innych. Preparat do czyszczenia Inoxol jest przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą w kategorii środków czyszczących, gdzie można zakupić wiele innych, profesjonalnych środków czystości i skompletować zamówienie o wszystkie potrzebne produkty. Z nami sprzątanie jest łatwe!

Dostępność
Wysyłamy w 24 godziny
ean13
7640137170592
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
3 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij