Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 887

Impregnat do dywanów chroniący przed plamami Tapi Seal

79,95 zł
Brutto
Duża ilość
Tapi Seal
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Impregnat do dywanów chroniący przed plamami Tapi Seal

Tapi Seal

 

Wydrukuj
P00205

Przychodząc do kogoś w gości bądź samemu będąc gospodarzem zależy nam na tym, aby wokół nas panowała czystość. Porządek w pomieszczeniu znacząco poprawia komfort ludzi w nim przebywających, a także dobrze świadczy o człowieku. Dlatego też każdy posiada swój własny arsenał środków sprzątających. Pramol-Chemie AG to wieloletnia szwajcarska firma, która w swojej ofercie zawiera wszystkie niezbędne produkty chemiczne wykorzystywane do konserwacji bądź czyszczenia. Z jej usług korzystają zarówno lokalni jak i zagraniczni klienci, do których przede wszystkim należą firmy sprzątające, zarządcy nieruchomości oraz hotele.

Rozbudowana gama produktów

Pramol-Chemie AG to nieustannie rozwijająca się firma, która dysponuje produktami nie tylko własnej marki, ale również wybranych klientów. Dzięki temu ich portfolio zawiera szeroki wachlarz produktów czyszczących i impregnujących o różnym litrażu. Firma Pramol-Chemie AG oferuje m.in. środki do czyszczenia budynków, pralnictwa, higieny kuchennej oraz pielęgnacji pojazdów. Podczas ich produkcji dba o to, aby produkty były przyjazne dla środowiska i efektywne w użyciu. Śmiało można powiedzieć, że są one również łatwe w aplikacji, ponieważ większość z nich sprzedawana jest w formie gotowej do użytku.

Ochrona przed plamami

Wśród bogatej oferty Pramol-Chemie AG wyróżniają się przede wszystkim produkty chroniące przed brudem oraz wilgocią. Przykładem tego jest impregnat do dywanów Tapi-Seal, który dedykowany jest głównie do użytku profesjonalnego. Jak sama nazwa wskazuje płyn używany jest w celu zabezpieczenia dywanów, a także wykładzin wełnianych przed plamami. Warto pamiętać, że właściwa impregnacja nie tylko zwiększa odporność materiałów na brud, ale również ułatwia późniejsze pozbywanie się zabrudzeń. Dzięki czemu zmniejszamy wysiłek wkładany w pielęgnację zakrytych powierzchni. Produkt Tapi-Seal to środek kwaśny (4.5 pH) sprzedawany w gotowej do użycia formie. Potwierdzony atestem PZH spełnia wszelkie zalecenia UE. W jego skład wchodzą takie składniki jak środki impregnujące, niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczające się w wodzie oraz woda. Ponadto produkt wyróżnia się 90% poziomem biodegradowalności, co oznacza, że nie obciąża niepotrzebnie środowiska.

Najwyższy poziom efektywności

Jeżeli chcemy, aby nasz dywan bądź wykładzina została prawidłowo zabezpieczona przed zanieczyszczeniami należy ją uprzednio odkurzyć. Warto również rozpocząć impregnację od niewielkiego fragmentu materiału, tak aby sprawdzić trwałość jego koloru oraz reakcję na używany środek. Do tych celów nie należy rozcieńczać chemii tylko użyć jej w przygotowanej formie. Preparat Tapi-Seal można używać nawet do 2 lat od terminu jego produkcji. Natomiast wszelkie istotne informacje znajdują na etykiecie produktu, z którą należy zapoznać się przed jego użyciem.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Zabezpieczanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
ean13
7640165771969
5 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij