1001643

Gotowy do użycia środek na bazie alkoholu do szybkiej dezynfekcji Germex Spray New

25,92 zł
22,03 zł Obniżka - 15%
Brutto
Duża ilość
Germex Spray New
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Gotowy do użycia środek na bazie alkoholu do szybkiej dezynfekcji Germex Spray New

Germex Spray New

 

Wydrukuj
P00150

Firma Pramol-Chemie AG to szwajcarski wynalazek, który od kilkudziesięciu lat spełnia się na rynku produktów chemicznych. W swojej ofercie posiada zarówno preparaty służące do utrzymywania czystości w budynkach czy kuchni, ale także środki używane w pralnictwie oraz pielęgnacji pojazdów. Rozbudowane portfolio oprócz swojej własnej marki posiada liczne produkty należące do klientów. Dzięki lojalnej grupy odbiorców firma usprawniła swoją działalność i nie ustaje w ulepszaniu oferowanego towaru.

Szybka dezynfekcja

Wśród produktów oferowanych przez firmę Pramol-Chemie AG znajdziemy również wysokiej jakości środki odkażające. Służą one do zarówno szybkiej jak i profesjonalnej dezynfekcji twardych powierzchni bez późniejszego spłukiwania. Stworzone na bazie alkoholu, umożliwiają utrzymanie sterylności w miejscach sanitarnych, powiązanych z gastronomią, hotelarstwem bądź przedsiębiorstwami. Germex Spray New to nowa formuła preparatu stosowanego w takich sytuacjach. Cechuje się działaniem bakteriobójczym (Salmonella, Listeria monocytogenes, Camylobacter, prątki Mycobacterium) oraz skutecznym zwalczaniem drożdżaków Candida albicans, które prowadzą do powstania grzybicy w pomieszczeniu. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w branży gastronomicznej, w której przy nieodpowiedniej dezynfekcji przyrządów może dojść do zatrucia pokarmowego. Samo użycie produktu nie trwa długo, bo jedynie 5 minut.

Gotowość do działania

Produkt Germex Spray New to gotowy do zastosowania preparat. Nie należy go rozcieńczać ani spłukiwać po użyciu. Obecnie sprzedawany jest w formie 0,5 litrowej butelki z atomizerem oraz 10 litrowego pojemnika. Wartość pH płynu jest w pełni neutralna i dorównuje chemicznie czystej wodzie. Nie stwarza, więc zagrożenia dla osoby dezynfekującej. Należy jednak stosować go w pomieszczeniach, które można wietrzyć, gdyż jego opary mogą powodować zawroty głowy oraz senność. Jest to w pełni bezpieczny produkt poparty niezależnymi badaniami. Mimo to przed zastosowaniem należy zapoznać się z Kartą charakterystyki produktu, aby zapoznać się z sugerowaną instrukcją oraz zasadami ostrożności.

Wszechobecna czystość

Stosowanie środków odkażających to bardzo ważny aspekt sprzątania w miejscach publicznych. Z tego powodu firma Pramol-Chemie AG skupiła uwagę na jak największej możliwej uniwersalności produktu. Preparat Germex Spray New stosować można na wszystkich powierzchniach zmywalnych takich jak podłogi bądź maszyny. W przypadku innych miejsc najlepiej stosować go na niezbyt dużej powierzchni, która na czas dezynfekcji może pozostać wilgotna. W takim przypadku należy również zadbać o możliwość wietrzenia pomieszczenia. Płynu nie należy jednak stosować do oczyszczania monitorów ani przedmiotów wykonanych z plexi. Zaletą Germex Sprawy New jest fakt, że jest on łatwo biodegradowalny oraz złożony tylko z najpotrzebniejszych składników takich jak etanol (64 g/100g) oraz propan-2-ol (8g/100 g). Termin ważności mija dopiero po 2 latach od daty produkcji, dlatego nie musimy się bać, że nie zdążymy go wykorzystać w pełni.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Dezynfekcja
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
ean13
7640137172626
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
11 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij