Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 772

Ekologiczny, zapachowy preparat do codziennego mycia łazienek Eco Prosan Plus

17,96 zł
Brutto
Duża ilość
Eco Prosan Plus
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Ekologiczny, zapachowy preparat do codziennego mycia łazienek Eco Prosan Plus

Eco Prosan Plus

 

Wydrukuj
P00138

W przypadku niektórych pomieszczeń utrzymanie czystości ma szczególne znaczenie. Zwłaszcza jeżeli wiąże się to nie tylko z komfortem, ale również z bezpieczeństwem użytkujących z nich osób. Do takich miejsc należą przede wszystkim budynki sanitarne takie jak np. szpitale bądź kliniki, ale również łazienka bądź toaleta. Szczególnie w przypadku lokali gastronomicznych oraz hotelów ważne jest, aby te pomieszczenia były odpowiednio zadbane. Dlatego też warto zainwestować w produkt, który nie tylko okaże się złotym środkiem na brud, ale również spełni potrzeby klientów.

Szybkie rozwiązanie problemu

Holenderska firma Pramol-Chemie AG wyszła naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Postawiła na produkt codziennego użytku, który szybko i skutecznie rozpuszcza osady wapienne, mydlane oraz zanieczyszczenia. Eco Prosan Plus to przykład wysokiej jakości preparatu, który świetnie nadaje się do mycia glazury, armatury, chromu, urządzeń sanitarnych, a także tworzyw sztucznych. Ponadto stosuje się go w przypadku zabrudzeń odpornych na użycie kwasów. Aby produkt działał w zamierzony sposób należy go rozcieńczyć, dobierając proporcje w zależności od osadu (200 – 1000 ml na 10 l wody).

Zapach czystości

Wiele środków chemicznych używanych w naszych codziennych porządkach ma swoją specyficzną, drażniącą woń. Firma Pramol-Chemie AG postanowiła jednak, że ich produkt będzie się wyróżniał na tle innych. Oprócz wysokiej skuteczności, Eco Prosan Plus oferuje również pozostawienie po sobie trwałego, świeżego zapachu. Jest niewątpliwy atut, szczególnie dla klientów hoteli, restauracji czy innych lokali, w których skorzystanie z łazienek jest czymś nieuniknionym.

Nieinwazyjne sprzątanie

Eco Prosan Plus to produkt bezpieczny zarówno dla ludzi jak i środowiska. Jest w pełni ekologiczny i działa antybakteryjnie. Ponadto w ciągu 14 dni osiąga 97% biodegradowalności. W składzie zawiera mniej niż 5% niejonowych związków powierzchniowo czynnych (zgodnie z zaleceniami UE), kwasy nieorganiczne oraz substancje zapachowe. Koncentrat preparatu posiada mocno kwasowy odczyn o pH 1, natomiast rozcieńczony roztwór około 2.5 pH. Produkt przeznaczony jest do użytku profesjonalnego i posiada świadectwo PZH. Przed jego zastosowaniem należy jednak zapoznać się z instrukcją przedstawioną na etykiecie oraz załączoną Kartą charakterystyki towaru.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640165770337
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij