Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 770

Ekologiczny, skoncentrowany płyn do ręcznego mycia naczyń Eco Econom

20,42 zł
Brutto
Niedostępny
Eco Econom
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Ekologiczny, skoncentrowany płyn do ręcznego mycia naczyń Eco Econom

Eco Econom

 

Wydrukuj
P00136

Branża środków czystości oraz preparatów piorących ma do zaoferowania różnorodny asortyment dopasowany do potrzeb konsumentów. Znajdziemy w nim zarówno mocne specyfiki jak i produkty w pełni bezpieczne dla środowiska. Szczególnie ta druga opcja zdobywa aktualnie duże zainteresowanie wśród klientów. Szwajcarska firma Pramol-Chemie AG podchwyciła tą informację i wykorzystała w prowadzonej sprzedaży. Rozpoczęła produkcję ekologicznej linii produktów EcoLine, która stworzona została z myślą o ochronie środowiska. Zgodnie z tą ideą powstał preparat Eco-Econom. Jest to wysoko skuteczny skoncentrowany płyn przeznaczony do ręcznego mycia naczyń, akcesoriów kuchennych, a także innych powierzchni wodoodpornych.

Szerokie zastosowanie płynu Eco-Econom

Preparat Pramol Eco-Econom to dobry wybór w przypadku kuchni, łazienek, a także wnętrz budynków. Doskonale sprawdza się w roli odtłuszczacza, a także środka pielęgnacyjnego. Stosować go można nie tylko do naczyń i wszelkiego rodzaju narzędzi, ale również do podłóg, ścian oraz schodów. Z tego powodu zasłużył na miano uniwersalnego płynu, który dodatkowo cechuje się delikatnością względem czyszczonej powierzchni oraz skóry dłoni. Odpowiednio stosowany tworzy gęstą pianę pozostawiającą po sobie przyjemny zapach oraz subtelny połysk. W przypadku zabrudzeń ciężkich do pozbycia producenci radzą zostawić preparat chwilę dłużej na mytej powierzchni.

W zgodzie z naturą

Preparat firmy Pramol-Chemie AG oprócz skuteczności w walce z zabrudzeniami oferuje również proekologiczne działanie. Dowodem na to są spełnione kryteria bezpieczeństwa powiązane z grupą IGÖB Schweiz, która zajmuje się zrównoważonym rozwojem łączącym w sobie zarówno kryteria ekologiczne jak i społeczne. Ponadto produkt jest wysoko biodegradowalny i osiąga aż 98% rozkładu w przeciągu 14 minut. W obecnych czasach bardzo ważne jest, aby dbać o środowisko i kupować produkty, które są mu przyjazne. Z tego powodu Eco-Econom jest dobrym i skutecznym wyborem. Jego neutralny odczyn nie stwarza zagrożenia dla zdrowia, ani nie powoduje uszkodzeń materiału. Ważne jest jednak, aby stosować go zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.

Korzystaj z głową

Najważniejszą rzeczą przy stosowaniu jakiegokolwiek preparatu jest zapoznanie się z jego specyfikacją. W przypadku Eco-Econom warto nie tylko przeczytać wskazówki zamieszczone na etykiecie, ale również zgodnie z zaleceniami UE sięgnąć po Kartę Charakterystyki produktu MSDS. Aby efekt działania płynu był możliwie najlepszy należy rozcieńczyć go w odpowiedniej proporcji 15-50 ml na 10 litrów wody. Tak przygotowany roztwór należy nanieść na gąbkę bądź inny materiał nadający się do sprzątania.

Warto zaznaczyć, że rozrobiony koncentrat wciąż zachowuje neutralny odczyn i nie powoduje tworzenia się osadu. Dzięki prostemu składowi składającego się z anionowych środków powierzchniowo czynnych, rozpuszczalnika organicznego, substancji zapachowych, konserwantów, a także barwnika Eco-Econom jest uniwersalny, skuteczny, a także wydajny. Gęsta piana powstająca przy odpowiednim stosowaniu preparatu jest dodatkowym atutem, który umożliwia dokładne umycie zabrudzonej powierzchni.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Domowy
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Gotowy do użycia
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137177287
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
14 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij