Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 771

Ekologiczny koncentrat do usuwania wszelkiego rodzaju uporczywego, tłustego brudu Eco Multi

25,83 zł
Brutto
Duża ilość
Eco Multi
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Ekologiczny koncentrat do usuwania wszelkiego rodzaju uporczywego, tłustego brudu Eco Multi

Eco Multi

 

Wydrukuj
P00137

W codziennym życiu spotyka nas wiele niespodziewanych sytuacji. Najgorsze z nich przeważnie powiązane są z nieprzewidywalnością i trudem, którego trzeba się podjąć, by przez nie przejść. Przykładem takiego problemu, na które jest rozwiązanie, a które wciąż nas frustruje są tłuste plamy. Jest to wyjątkowy przypadek brudu, którego nie da pozbyć się szmatką i czystą wodą. Do zwalczenia nie tylko brudu, ale również tłustego śladu potrzebujemy odpowiedniego środka czystości. Jeżeli będzie posiadał on odpowiednią siłę emulgującą to możemy być spokojni o efektywność preparatu. Dowodem na to jest wysoka skuteczność produktu Eco Multi, który powstał z dedykacją dla tłustych, uporczywych plam.

Skuteczny koncentrat Eco Multi

Już od dawien dawna wiadomo, że plamy po oleju bądź tłuszczu są najcięższe do zwalczenia. Z tego powodu firma Pramol-Chemie AG wypuściło na rynek nisko pieniący produkt, który dzięki szwajcarskiej recepcie radzi sobie z niepożądanym brudem. Eco Multi to preparat nie tylko czyszczący, ale również odtłuszczający do szerokiego zastosowania. Znakomicie sprawdza się w przypadku podłóg, ścian, maszynerii, a także narzędzi dzięki czemu często korzystają z niego placówki przemysłowe oraz warsztaty. Preparat dobrze radzi sobie zarówno z tłuszczem zwierzęcym jak i roślinnym, a także z różnymi rodzajami olejów. Dedykowany jest z tego powodu powierzchniom o dużym stopniu zabrudzenia.

W zgodzie z naturą

Dbanie o środowisko w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Z tego powodu firma Pramol-Chemie AG zadbała o to, aby ich produkt był możliwie ekologiczny i bezpieczny w stosunku do przyrody. Dowodem na to jest wysoka biodegradowalność preparatu, który w ciągu 14 dni osiąga aż 97%. Ponadto w skład środka nie wchodzą rozpuszczalniki przez co jest on bezpieczny dla skóry dłoni. Przed użyciem preparatu należy rozcieńczyć go w proporcji 10-200 ml na 10 litrów wody. Sam koncentrat posiada odczyn zasadowy skuteczny w przypadku tłustych osadów. Eco Multi posiada szereg certyfikatów świadczących o jego bezpiecznym użytkowaniu. Uwzględniony został w produktach HACCP, w kryterium IGÖB dotyczącym zrównoważonego rozwoju ekologicznego, a także przeszedł pomyślnie test OECD 302B.

Profesjonalna pomoc w czyszczeniu

Eco Multi stworzony został z myślą o branży gastronomicznej oraz przemysłowej. Znakomicie sprawdza się w ogólnym profesjonalnym zastosowaniu, które uwzględnia prace porządkowe. Jest bezzapachowy dzięki czemu nie drażni zapachem tuż po użyciu. Nadaje się do walki z wszelkiego rodzaju brudem zarówno ręcznie jak i maszynowo. Posiada również własności antybakteryjne co podnosi niewątpliwie jego jakość. Ze względu na to, że jest on mimo wszystko produktem chemicznym przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją zamieszczoną na etykiecie. Aby sprzątanie było zarówno bezpieczne jak i skuteczne warto zaznajomić się wpierw z wytycznymi i wskazówkami podanymi przez producenta.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137173340
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij