Ekologiczny koncentrat do bieżącego mycia i pielęgnacji sanitariatów Eco Sanirein

17,10 zł
Brutto
Duża ilość
Eco Sanirein
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Ekologiczny koncentrat do bieżącego mycia i pielęgnacji sanitariatów Eco Sanirein

Eco Sanirein

 

Wydrukuj
P00139

Pomieszczenia sanitarne charakteryzują się nieskazitelną czystością oraz sterylnością. W ich przypadku szczególnie ważne jest stworzenie bezpiecznych warunków użytkownikom, a także zadbanie o ich komfort. Z tego też powodu podczas codziennej pielęgnacji i mycia należy używać produktów, które dedykowane są właśnie sanitariatom. To one mają najlepiej przystosowany ku temu skład, a także formę. Najważniejszym czynnikiem takiego preparatu jest jego skuteczność, wydajność, a także bardzo kwaśny odczyn, który gwarantuje poradzenie sobie z nieorganicznymi zabrudzeniami.

Sprzątanie na bieżąco

Nie od dziś wiadomo jak istotną rzeczą w przypadku pomieszczeń sanitarnych jest czystość. Pomimo powstania szerokiego wachlarzu produktów ciężko jest wybrać te, które w pełni spełnią nasze oczekiwania. Firma Pramol-Chemie AG jest tego świadoma. Z tego też powodu stworzyła formułę, która w oparciu o kwas cytrynowy zwalcza wszelkie osady i inne typowe dla miejsc sanitarnych zanieczyszczenia. Eco Sanirein to produkt dedykowany wszystkim powierzchniom takim jak m.in. glazury, szkło oraz armatura łazienkowa. Oprócz czystości gwarantuje również połysk oraz trwały przyjemny zapach. Nie pozostawia po sobie smug, a także nie wytwarza żrących oparów przez co jest bezpieczny dla używających go ludzi. Używany w sanitariatach wnosi świeżość oraz wysoki poziom higieny miejsca. Z tego właśnie powodu jest częstym wyborem wśród konsumentów.

Prostota składników

Skład Eco Sanirein mówi sam za siebie. Preparat stworzony na bazie naturalnych kwasów znakomicie radzi sobie z pojawiającymi się zabrudzeniami w przestrzeni sanitarnej. Dodatkowo nie pozostawia po sobie smug, ani nieprzyjemnego chemicznego zapachu. Firma Pramol-Chemie AG zadbała również o to, by ich środek był ekologiczny i bezpieczny zarówno dla środowiska jak i użytkowników. Po użyciu pozostawia po sobie lśniącą powłokę, a także niepodważalną czystość. Wynika to z odpowiednio dobranych składników takich jak niejonowe środki powierzchniowo czynne, kwasy organiczne, substancje zapachowe z dodatkiem barwnika oraz wody. Nic więcej nie potrzeba do tego, aby poradzić sobie z codziennym sprzątaniem w miejscach o podwyższonym poziomie sterylności.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Ekologiczność preparatu Eco Sanirein nie jest jedyną zaletą preparatu do mycia i pielęgnacji sanitariatów. Natomiast bez wątpienia jest jednym z ważniejszych aspektów. Jego wiarygodność poparta została testami OECD 302B oraz przynależnością do grupy IGÖB, której hasłem jest zrównoważony proekologiczny rozwój. Dowodem przyjaznego podejścia do środowiska jest również wysoka biodegradowalność produktu, która w przeciągu 14 minut osiąga poziom 98%. To wszystko z szacunku do natury.

Charakterystyki, a także instrukcją obsługi. Sama etykieta preparatu zawiera podstawowe wiadomości na temat używania płynu zgodnie z jego specyfikacją. Zaznacza ona konieczność rozcieńczenia preparatu w proporcji 20-100 ml na 10 litrów, a następnie naniesienia go bezpośrednio na mokrą gąbkę lub ściereczkę i końcowo zmycia wodą.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640165770337
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij