Suszarki

Dobrze osuszone dłonie są sposobem na ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się wirusów oraz rozwoju groźnych bakterii. Oferowane przez naścienne suszarki do rąk – tradycyjne, jak i kieszeniowe – pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu sterylności.

Uruchamiane po wykryciu zbliżenia ciała poprzez specjalne sensory, zapewniają najwyższą higienę. Bezdotykowe działanie jest gwarancją czystości mikrobiologicznej powierzchni urządzeń. Wydajne silniki i dmuchawy umożliwiają wysuszenie dłoni w kilka sekund.

Szeroki wybór naściennych suszarek do rąk

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór tanich, naściennych suszarek do rąk. Nowoczesne technologie zapewniają brak kontaktu skóry z powierzchnią urządzenia. Jednocześnie szereg czujników i układów dba o optymalną temperaturę suszenia.

Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w specjalnie zaprojektowane filtry antybakteryjne. Zapobiegają gromadzeniu się siedlisk mikrobów i ich rozwojowi, do którego może przyczyniać się cyrkulacja lotnych cząsteczek unoszonych podmuchem powietrza.

Wykorzystanie sprzętu do suszenia dłoni to dobry sposób na wprowadzenie ekologicznych procedur do swojej firmy. Pozwala on zastąpić dozowniki z papierowymi ręcznikami i znacząco ograniczyć ilość produkowanych odpadów. Jednocześnie metoda jest dużo szybsza.

Suszarki do rąk dla hoteli i restauracji

Profesjonalne i niedrogie suszarki kieszeniowe do rąk z naszej oferty są przeznaczone do uniwersalnego zastosowania również w hotelach i restauracjach. Mogą również zostać zamontowane w łazienkach dowolnego rodzaju obiektu działającego w branży HoReCa.

Wykonane z solidnych i trwałych tworzyw sztucznych produkty są odporne na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Są bardzo łatwe w czyszczeniu i nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych i zachowują elegancki, nowoczesny wygląd przez wiele lat.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby są objęte gwarancją producenta. Spełniają również normy w zakresie higieny, a także posiadają niezbędne atesty PZH. Są skonstruowane z myślą o ekologii i pozostawiają kilkukrotnie mniejszy ślad węglowy niż ręczniki papierowe.

Wybierz suszarkę do rąk dla swojego biura

Zachowanie czystości w biurze wymaga zastosowania odpowiednich środków i procedur. Nasze urządzenia pomogą Ci w tym, a jednocześnie pozwolą zmniejszyć ilość produkowanych śmieci. Ich atrakcyjny wygląd dopełni wnętrze każdej firmowej łazienki.

Oferowane przez nas produkty to markowe rozwiązania dostępne w szerokim zakresie cenowym. Jeżeli poszukujesz taniej i solidnej, naściennej suszarki do rąk, to skorzystaj z naszego bogatego asortymentu urządzeń automatyki łazienkowej!

DM2300
(Opinie: 0)
992,14 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
DP1000
(Opinie: 0)
1 936,71 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
DP1600
(Opinie: 0)
2 055,67 zł
Duża ilość
DV2100
(Opinie: 0)
432,11 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij