Dozowniki ręczników

Są z jednej strony potrzebne, aby odpowiednio zadbać o higienę w publicznych toaletach czy pomieszczeniach socjalnych w biurach i zakładach pracy. Z drugiej strony mają za zadanie zredukować zużycie papieru i wpływać na odpowiednie zastosowanie środków higienicznych. Profesjonalne dozowniki ręczników papierowych to ważny element wyposażenia, który możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Skuteczny dystrybutor wysokiej klasy dozowników do ręczników papierowych

Przeszukuj nasz asortyment, który jest bardzo szeroki, byś mógł znaleźć model dozownika odpowiadający Twoim potrzebom. U nas czerpiesz z doświadczenia i możesz wybierać między najlepszymi producentami dozowników. Stawiamy na jakość, trwałość i niezawodność, ale także na nowoczesne technologie, co sprawia, że masz przed sobą spis najlepszych produktów tego typu na rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu nie musisz martwić się, że któryś z modeli będzie nieprawidłowo wykonany czy niedostatecznie dobry, by spełnić Twoje oczekiwania. Musisz tylko dokładnie sprawdzić wszystkie dozowniki wydzielające ręcznik papierowy, aby wybrać ten, który pasuje do miejsca, w którym masz zamiar go umiejscowić.

Sięgnij po najlepsze dozowniki do papieru i ręcznika papierowego

Co wyróżnia znajdujące się w naszym sklepie przedmioty? Po pierwsze dobre materiały, bo kupując u nas, otrzymujesz wysokiej klasy dozowniki do ręczników papierowych wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, które dodatkowo mogą lepiej wpasować się w przestrzeń poprzez neutralny wygląd lub różne warianty kolorystyczne, na przykład czerń. To daje Ci gwarancję, że po zakupie będzie służył przez długi czas i nie ulegnie awarii spowodowanej prawidłowym użytkowaniem.

Niezwykle ważne jest także to, byś zwrócił uwagę na sposób podawania papieru. Tutaj masz naprawdę duży wybór, bo są nie tylko klasyczne dozowniki, które podają papier ręcznie, wydzielając go poprzez odpowiednio wyprofilowany uchwyt, ale także takie, które podają papier czy ręcznik papierowy osobno. To wpływa na zredukowanie użycia ręcznika nawet o 37%, co jest nie tylko ekologiczne, ale także opłacalne ekonomicznie dla Twojego portfela. Musisz więc zastanowić się, który system w Twoim przypadku będzie sprawdzał się lepiej.

Bardzo ważne jest to, by system podawania ręcznika papierowego był higieniczny, czyli umożliwiał wzięcie go bez konieczności dotykania innych powierzchni. Oczywiście dozowniki z sensorem są w tym najlepsze, bo wymagają tylko zbliżenia dłoni do sensora, jednak i w przypadku systemów bardziej analogowych są rozwiązania umożlwiające zachowanie jak największej higieny, np. w modelach, w których podajnik wyposażony jest w obrotową dyszę dawkującą papier po jednym listku.

Skorzystaj z różnorodności wyboru dozowników wydzielających ręcznik papierowy

Zwróć uwagę, jak wiele różnych opcji masz do wyboru. Wszystkie spełniają odpowiednie standardy lub posiadają atesty higieniczne, dzięki czemu wiesz, że wybierasz produkt zgodny z założeniami światowych i krajowych organizacji. Dozowniki do papieru i ręczników papierowych muszą być także nierzucające się w oczy oraz schludne. Dlatego w ramach tej kategorii przygotowaliśmy tak szeroki wachlarz różnych modeli – od przezroczystych czy półprzezroczystych przez klasycznie białe lub w kilku odcieniach bieli, a na czarnych i kolorowych podajnikach kończąc. To Twój wybór, który zawiśnie w firmie czy restauracji!

Tork Centerfeed
(Opinie: 0)
221,29 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Centerfeed Mini
(Opinie: 0)
162,85 zł
Tork Reflex™
(Opinie: 0)
240,61 zł
Duża ilość
Tork Matic®
(Opinie: 0)
891,85 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Singlefold Mini
(Opinie: 0)
124,60 zł
Tork Xpress®
(Opinie: 0)
144,44 zł
Tork Portable Mini Centerfeed
(Opinie: 0)
111,52 zł
Tork Xpress® Mini
(Opinie: 0)
108,93 zł
Tork Xpress® nablatowy
(Opinie: 0)
171,23 zł
L-One Maxi
(Opinie: 0)
157,44 zł
Duża ilość
Identity Fold Handtowels
(Opinie: 0)
181,03 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
L-One Mini
(Opinie: 0)
112,91 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij