Dozowniki papieru toaletowego

Dozowniki i podajniki papieru toaletowego to obecnie nieodłączny element publicznych toalet. Bez tego rodzaju akcesoriów, papier musiałby być stawiany na spłuczce toalety lub na podłodze, co w znacznym stopniu przyczyniłoby się do rozprzestrzeniania różnorodnych zarazków i bakterii. Nowoczesne modele dozowników do papieru toaletowego cechują się nie tylko ergonomią korzystania, ale także nietuzinkowym designem. W ofercie naszego sklepu można znaleźć tego rodzaju akcesoria w przystępnych cenach i do różnego typu papieru toaletowego. Warto również wiedzieć, że dozowniki przeznaczone są do rolek zarówno o klasycznej średnicy 10-17 cm, używanych w łazienkach domowych i hotelowych, jak i do rolek jumbo o śr. 18-36 cm, przeznaczonych do toalet publicznych w miejscach o dużym natężeniu ruchu. W naszym sklepie można znaleźć różne modele dozowników, dzięki czemu kupujący ma możliwość doboru najlepszego dla siebie rozwiązania. W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem w kwestii doboru danego produktu.

Dozowniki papieru toaletowego jako niezbędne wyposażenie łazienki

Trudno wyobrazić sobie publiczną toaletę bez dozownika na papier toaletowy. Współcześni producenci tego rodzaju akcesoriów higienicznych stawiają na wysoki komfort użytkowania, dzięki czemu powstają niezawodne produkty, które w praktyczny sposób służą nam na co dzień. Nowoczesne dozowniki są również niezwykle higieniczne, co oznacza, że ograniczają rozprzestrzenianie się bakterii i zarazków - wynika to między innymi z odpowiednio szczelnej konstrukcji. W większości przypadków dozowniki, które możemy spotkać w publicznych toaletach są wykonane z plastiku. Ten materiał jednak w zupełności wystarcza, jeśli chodzi o wytrzymałość dozownika. W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi właśnie podajniki wykonane z tworzywa. Oferowane produkty są odporne na pękanie i zapewniają długotrwałą wydajność, są również łatwe w czyszczeniu. Asortyment ten pochodzi od renomowanego producenta rozwiązań higienicznych Tork, co gwarantuje najwyższą jakość produktów.

Funkcjonalność dozowników papieru toaletowego

Nowoczesne podajniki papieru toaletowego tworzone są również z myślą o bezpieczeństwie. Oznacza to, że konstrukcje posiadają również zabezpieczenie np. w formie zamka. Dzięki dedykowanemu kluczowi można w łatwy i szybki sposób otworzyć dozownik i wymienić papier. Oferowane dozowniki posiadają również odpowiednie uchwyty, dzięki czemu można zamontować je bezpośrednio na ścianie lub na płytkach. Warto tutaj również wspomnieć, że z montażem naszych dozowników poradzi sobie każdy. Ich nowoczesny styl sprawi, że nie tylko sprawdzą się jako niezbędny element wyposażenie toalety, ale także jako designerski dodatek aranżacyjny. Jeśli więc szukasz kompletnych rozwiązań higienicznych do toalety, sprawdź naszą bogatą ofertę już teraz lub skontaktuj się z nami w celu dobrania najkorzystniejszego rozwiązania produktowego.

Dozownik papieru toaletowego Tork
(Opinie: 0)
130,27 zł
Identity Maxi Jumbo
(Opinie: 0)
165,19 zł
Identity Toilet
(Opinie: 0)
49,20 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Lucart Al.Pe® EcoNatural
(Opinie: 0)
123,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
L-One Mini
(Opinie: 0)
112,91 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij