Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem

Dozowniki mydła

Każda łazienka, zarówno ta domu jednorodzinnym i mieszkaniu, jak i toalecie publicznej w galerii handlowej lub szkole powinna być wyposażona w mydło. Jeśli chodzi o toalety publiczne to o wiele lepiej sprawdzi się tam mydło w płynie lub piance. W celu jego wygodnego porcjowania, niezbędny jest także dopasowany dozownik do mydła. Jest to jedyna racjonalna opcja w pomieszczeniach, gdzie ręce myje duża liczba osób. W porównaniu do mydła w kostce, opcja w płynie lub piance jest wydajniejsza i bardziej ekonomiczna.

Ergonomiczne dozowniki do mydła w płynie i piance

Oferta naszego sklepu obejmuje bogatą gamę różnego typu dozowników do mydła, przeznaczonych nie tylko do toalet. Akcesoria te w głównej mierze pochodzą od renomowanego producenta Tork, co gwarantuje wygodne użytkowanie oraz wysoką wydajność nawet przy dużej liczbie użytkowników. Warto również wspomnieć, że proponujemy zarówno wyroby z tworzywa, jak i metalowe. Jeśli chodzi o dozowniki z plastiku, to wbrew pozorom są dość wytrzymałe. Jest to oczywiście uzależnione od tworzywa, z którego zostały wykonane: do mocnych tworzyw należy m.in. ABS oraz poliwęglan. Wśród zalet plastiku można wymienić również to, że nie widać na nim śladów po dłoniach, a sama powierzchnia łatwo się czyści i nie ulega korozji. Z kolei dozowniki metalowe wydają się być solidniejszym i bardziej eleganckim rozwiązaniem, jednak narożone są na porysowanie, i pozostawianie odcisków palców.

Czym kierować się przy wyborze dozownika do mydła?

Wydawać by się mogło, że wybór dozownika do mydła jest bardzo prosty. Jednak, w przypadku, gdy chcemy zamontować go w publicznej toalecie, musimy wziąć pod uwagę jego design (oczywiście w domowych toaletach forma również ma znaczenie). Dozowniki metalowe występują w opcjach matowej oraz polerowanej, czasami w kolorze białym lub czarnym, bardzo rzadko w innych. Plusem stali jest wytrzymała obudowa oraz elegancki wygląd, który znacznie lepiej sprawdza się w nowoczesnych toaletach. W przypadku ubikacji o naprawdę dużym natężeniu ruchu może okazać się, że bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zamontowanie plastikowego dozownika, gdyż po jego uszkodzenia wymiana na nowy nie będzie tak kosztowna jak w przypadku odmiany metalowej. Jeśli nadal nie jesteś pewien jaki dozownik mydła będzie najlepszy do danego pomieszczenia, skontaktuj się z nami, a otrzymasz fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania produktowego.

Dozownik mydła w płynie i spayu Tork
( 0 opinii )
75,40 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w płynie Tork
( 0 opinii )
65,99 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w piance Tork
( 0 opinii )
81,98 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w płynie Tork z łokciownikiem
( 0 opinii )
165,82 zł
Duża ilość
Identity Foam Soap
( 0 opinii )
122,39 zł
Duża ilość
Identity Spray Soap
( 0 opinii )
122,39 zł
Duża ilość
Lucart Al.Pe® EcoNatural
( 0 opinii )
136,53 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w płynie P+L Systems ekonomiczny
( 0 opinii )
82,41 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w płynie P+L Systems, bezdotykowy
( 0 opinii )
304,06 zł
Produkt niedostępny
Dozownik mydła w płynie P+L Systems, manualny
( 0 opinii )
120,29 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij