Dozowniki mydła

Każda łazienka, zarówno ta domu jednorodzinnym i mieszkaniu, jak i toalecie publicznej w galerii handlowej lub szkole powinna być wyposażona w mydło. Jeśli chodzi o toalety publiczne to o wiele lepiej sprawdzi się tam mydło w płynie lub piance. W celu jego wygodnego porcjowania, niezbędny jest także dopasowany dozownik do mydła. Jest to jedyna racjonalna opcja w pomieszczeniach, gdzie ręce myje duża liczba osób. W porównaniu do mydła w kostce, opcja w płynie lub piance jest wydajniejsza i bardziej ekonomiczna.

Ergonomiczne dozowniki do mydła w płynie i piance

Oferta naszego sklepu obejmuje bogatą gamę różnego typu dozowników do mydła, przeznaczonych nie tylko do toalet. Akcesoria te w głównej mierze pochodzą od renomowanego producenta Tork, co gwarantuje wygodne użytkowanie oraz wysoką wydajność nawet przy dużej liczbie użytkowników. Warto również wspomnieć, że proponujemy zarówno wyroby z tworzywa, jak i metalowe. Jeśli chodzi o dozowniki z plastiku, to wbrew pozorom są dość wytrzymałe. Jest to oczywiście uzależnione od tworzywa, z którego zostały wykonane: do mocnych tworzyw należy m.in. ABS oraz poliwęglan. Wśród zalet plastiku można wymienić również to, że nie widać na nim śladów po dłoniach, a sama powierzchnia łatwo się czyści i nie ulega korozji. Z kolei dozowniki metalowe wydają się być solidniejszym i bardziej eleganckim rozwiązaniem, jednak narożone są na porysowanie, i pozostawianie odcisków palców.

Czym kierować się przy wyborze dozownika do mydła?

Wydawać by się mogło, że wybór dozownika do mydła jest bardzo prosty. Jednak, w przypadku, gdy chcemy zamontować go w publicznej toalecie, musimy wziąć pod uwagę jego design (oczywiście w domowych toaletach forma również ma znaczenie). Dozowniki metalowe występują w opcjach matowej oraz polerowanej, czasami w kolorze białym lub czarnym, bardzo rzadko w innych. Plusem stali jest wytrzymała obudowa oraz elegancki wygląd, który znacznie lepiej sprawdza się w nowoczesnych toaletach. W przypadku ubikacji o naprawdę dużym natężeniu ruchu może okazać się, że bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zamontowanie plastikowego dozownika, gdyż po jego uszkodzenia wymiana na nowy nie będzie tak kosztowna jak w przypadku odmiany metalowej. Jeśli nadal nie jesteś pewien jaki dozownik mydła będzie najlepszy do danego pomieszczenia, skontaktuj się z nami, a otrzymasz fachowe doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania produktowego.

Dozownik mydła w płynie i spayu Tork
(Opinie: 0)
75,52 zł
Dozownik mydła w płynie Tork
(Opinie: 0)
66,08 zł
Dozownik mydła w piance Tork
(Opinie: 0)
82,13 zł
Dozownik mydła w płynie Tork z łokciownikiem
(Opinie: 0)
166,15 zł
Identity Foam Soap
(Opinie: 0)
122,39 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Identity Spray Soap
(Opinie: 0)
122,39 zł
Duża ilość
Lucart Al.Pe® EcoNatural
(Opinie: 0)
136,53 zł
Duża ilość
Dozownik mydła w płynie P+L Systems, bezdotykowy
(Opinie: 0)
316,22 zł
Duża ilość
Dozownik mydła w płynie P+L Systems, manualny
(Opinie: 0)
125,10 zł
Dozownik mydła w płynie P+L Systems ekonomiczny
(Opinie: 0)
85,71 zł
Duża ilość
Deb InstantFoam® TouchFree
(Opinie: 0)
301,41 zł
Deb Stoko® Antybakteryjne mycie rąk
(Opinie: 0)
101,51 zł
Deb Stoko® Pod prysznic
(Opinie: 0)
101,51 zł
Dozownik Deb CHR1LDS
(Opinie: 0)
158,26 zł
Dozownik Mr Soapy Soap
(Opinie: 0)
158,26 zł
Dozownik Proline 1L
(Opinie: 0)
101,51 zł
Dozownik Proline 2L
(Opinie: 0)
13 666,67 zł
Dozownik Quick-View™
(Opinie: 0)
13 666,67 zł
Dozownik Wash your hands
(Opinie: 0)
101,51 zł
TouchFree Ultra Chrom
(Opinie: 0)
101,51 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij