Dozowniki czyściw

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne i tanie dozowniki do czyściw oraz podajniki ręczników papierowych. Specjalnie zaprojektowane produkty pozwalają na precyzyjne dozowanie środków czyszczących i wygodną pracę.

Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają obniżenie wydatków na sprzątanie, dzięki jednostkowemu podawaniu czyściwa. Znajdujące się w naszej ofercie stojaki pozwolą z kolei na zapewnienie gościom restauracji łatwego dostępu do papierowych ręczników na stołach.

Praktyczne i trwałe dozowniki do czyściw papierowych

Wysokiej jakości praktyczne i trwałe dozowniki z naszego sklepu redukują koszta, a jednocześnie zwiększają wydajność pracy osób zajmujących się utrzymaniem czystości. Zapewniają komfort pracowników, a zarazem gości przebywających na terenie firmy.

Doskonale prezentujące się w pomieszczeniach ogólnodostępnych stojaki na czyściwo są przeznaczone do zastosowań w obiektach użyteczności publicznej, jak i przedsiębiorstwach z branży HoReCa. Ich estetyczny wygląd pozwala na dopasowanie się do nowoczesnych wnętrz.

Dużą zaletą wykorzystania naszych produktów jest ograniczenie zużycia materiałów nawet o kilkadziesiąt procent w skali miesiąca. Przynosi to ogromne oszczędności na przestrzeni całego roku. Jednocześnie ręczniki z papieru są chronione przed kurzem oraz wilgocią.

Podajniki ręczników papierowych na ścianę i stojak

Zapewnienie sterylnej czystości oraz bezpieczeństwa mikrobiologicznego w obliczu wielu zagrożeń, takich jak pandemia, wymaga zastosowania zdecydowanych rozwiązań. Nasze podajniki ręczników papierowych na ścianę i stojak ułatwiają to zadanie.

Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu internetowego produkty są przeznaczone do wszechstronnego zastosowania w łazienkach i kuchniach na terenie biur, hoteli, restauracji, kawiarni czy barów. Są również wykorzystywane w szkołach oraz placówkach medycznych.

Wysoki poziom higieny zapewniony, dzięki stosowaniu dostępnych u nas dozowników i podajników na czyściwo przekłada się również na obniżenie ryzyka zachorowań wśród pracowników oraz gości. Pozytywnie wpływa na wizerunek marki w oczach klientów.

Tanie dozowniki do czyściw dla firm i placówek medycznych

Dostępne w naszym sklepie internetowym tanie dozowniki do czyściw dla firm i placówek medycznych to profesjonalne artykuły higieniczne. Ich stosowanie gwarantuje sterylność powierzchni, a zarazem redukcję kosztów zużycia materiałów.

Specjalistyczne rozwiązania pozwalają na wygodną pracę służb utrzymania czystości, a także zapewniają łatwy dostęp do środków higieny gościom oraz klientom. Jeżeli szukasz wydajnych rozwiązań do dystrybucji czyściwa i ręczników papierowych, to skorzystaj z naszej oferty!

Tork Centerfeed
(Opinie: 0)
221,29 zł
Duża ilość
Tork Centerfeed Mini
(Opinie: 0)
162,85 zł
Tork Portable Mini Centerfeed
(Opinie: 0)
111,52 zł
Przenośny dozownik Tork Reflex™
(Opinie: 0)
240,61 zł
Dozownik czyściw Lucart, podłogowy
(Opinie: 0)
189,30 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Dozownik czyściw Lucart, ścienny
(Opinie: 0)
139,61 zł
Duża ilość
L-One Maxi
(Opinie: 0)
157,44 zł
Duża ilość
L-One Mini
(Opinie: 0)
112,91 zł
Duża ilość
Dozownik czyściw Lucart, ścienny, zamykany
(Opinie: 0)
206,64 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij