Dozowniki i suszarki

Wyposażenie łazienki, zwłaszcza w przypadku tych należących do lokali gastronomicznych, przedsiębiorstw czy instytucji, należy do kluczowych elementów, zapewniających Klientom komfort. W przypadku łazienki wystrój stanowi jeden z filarów zadowolenia Klientów, jednak głównym faktorem, który decyduje o ich satysfakcji, są niewielkie elementy, których obecność często się bagatelizuje, a jednak są niezbędne, by utrzymać porządek. Dozowniki i suszarki stanowią niezbędne wyposażenie każdej toalety. To optymalne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku toalet publicznych.

Zalety dozowników i suszarek dla przemysłu i przedsiębiorstw

Dlaczego warto inwestować w tego typu elementy wyposażenia łazienki? Dzięki nim można:

  • ograniczyć zużycie materiałów higienicznych
  • zapewnić większy porządek
  • ułatwić higienę osobistą
  • oszczędzić czas i pieniądze (nie trzeba wymieniać i prać ręczników)
  • podnieść standard higieniczny obiektu

Elementy te pozwalają zachować wzmożoną higienę i czystość, ułatwiając składowanie ręczników papierowych i papieru toaletowego. Montując dozownik w swojej toalecie, ograniczasz kontakt ludzkich rąk z materiałami higienicznymi do minimum, co znacznie poprawia poziom jej sterylności. Budowa podajników sprawia, że użytkownicy łazienki użytkują papier i ręczniki w sposób bardziej ekonomiczny, co zdecydowanie wpływa na zmniejszenie Twoich wydatków związanych z ich zakupem. Inwestycja w te elementy łazienkowe wiąże się z oszczędnością czasu i pieniędzy, sprawiając, że znacznie rzadziej nabywasz materiały higieniczne. Wymiana ręczników i papieru jest nieskomplikowana – wymaga zaledwie kilku prostych kroków.

Wydajne suszarki do łazienek

W naszym sklepie zakupisz różne typy i modele suszarek, dostosowanych do potrzeb Twojej łazienki. Sprawdź dostępne produkty, by zrobić pierwszy krok w stronę bardziej ekonomicznej i czystszej toalety. Nasze produkty gwarantują wysoką wydajność i krótki czas suszenia. Przeznaczone są również do łazienek przeznaczonych do użytkowania przez dzieci, dzięki bezpieczeństwu użytkowania.

Dozowniki i suszarki dla przemysłu

W przypadku niektórych gałęzi przemysłu, zapewnienie pracownikom dostępu do materiałów higienicznych jest szczególnie ważne. Zwiększona eksploatacja wiążę się z nieuniknionym nieporządkiem oraz szybkim wykorzystaniem dostępnych środków: mydła oraz papieru. Dozowniki i suszarki dla przemysłu rozwiązują oba problemy, pozwalając na znacznie bardziej kontrolowaną eksploatację artykułów higienicznych i zapobiegają nieustannie mokrej podłodze, która może być przyczyną wypadków.

Dozowniki płynów dezynfekcyjnych pozwalają na przechowywanie preparatu w szczelnym pojemniku, zapobiegając jego zanieczyszczeniu. Jednocześnie, korzystając z podajników, pracownicy zużywają znacznie mniej środka do dezynfekcji, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Z tego względu tego typu elementy stanowią niezbędne wyposażenie szpitala czy salonu kosmetycznego. Sprawdź asortyment naszego sklepu, by znaleźć dozowniki i suszarki dla przemysłu dostosowane do wystroju łazienki. Oferujemy szeroki wybór modeli w różnych kształtach i kolorach.

Dopasuj produkt do stylu Twojej toalety, by cieszyć się funkcjonalnością, nie rezygnując z estetyki pomieszczenia. Zapewnij komfort użytkownikom publicznej toalety, wydając niewiele. W naszym sklepie wyposażysz się w tanie dozowniki i suszarki dla przemysłu zaprojektowane w ten sposób, by łączyć oszczędność materiału z nieskomplikowanym użytkowaniem.

Dozownik chusteczek Tork
(Opinie: 0)
132,15 zł
Tork Centerfeed
(Opinie: 0)
221,29 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Centerfeed Mini
(Opinie: 0)
162,85 zł
Dozownik podkładów medycznych w roli Tork
(Opinie: 0)
200,03 zł
Dozownik mydła w płynie i spayu Tork
(Opinie: 0)
75,52 zł
Dozownik mydła w płynie Tork
(Opinie: 0)
66,08 zł
Dozownik mydła w piance Tork
(Opinie: 0)
82,13 zł
Dozownik mydła w płynie Tork z łokciownikiem
(Opinie: 0)
166,15 zł
Dozownik na woreczki sanitarne Tork
(Opinie: 0)
22,66 zł
Dozownik nakładek sedesowych Tork
(Opinie: 0)
99,11 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Dozownik papieru toaletowego Tork
(Opinie: 0)
130,27 zł
Tork Reflex™
(Opinie: 0)
240,61 zł
Duża ilość
Tork Matic®
(Opinie: 0)
891,85 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Tork Singlefold Mini
(Opinie: 0)
124,60 zł
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij