Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 788

Delikatny preparat myjący zapobiegający osadzaniu się osadu wapiennego Ecopur Fresh

16,61 zł
Brutto
Duża ilość
Ecopur Fresh
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Delikatny preparat myjący zapobiegający osadzaniu się osadu wapiennego Ecopur Fresh

Ecopur Fresh

 

Wydrukuj
P00145

Nie od dziś wiadomo, że walka z powstającym osadem toczy się na nierównych zasadach. Ciężko znaleźć skuteczny środek, który w bezpieczny sposób pozbędzie się osadzającego kamienia. Szwajcarska firma Pramol-Chemie AG zadbała o to, aby powstał produkt, który zmierzy się z każdym wyzwaniem. Ecopur Fresh to preparat czyszcząco-pielęgnujący, który eliminuje świeżo powstałe osady zanim staną się one ciężkie do pozbycia, a także zabezpiecza powierzchnię na zaś.

Walka z osadem na różnych frontach

Ecopur Fresh to produkt przeznaczony przede wszystkim do pomieszczeń, w których panuje trwała bądź długotrwająca wilgoć. Należy używać go do wodoodpornych powierzchni takich jak m.in. guma, marmur, ceramika, gres, metal bądź porcelana sanitarna. Sprawdza się zarówno jako profilaktyka jak i specyfik do walki z odkładającym się osadem wapiennym. Jest on nisko pieniącym się płynem do użytku profesjonalnego sprzedawanym w litrowych oraz 10 litrowych opakowaniach. Stosowany jest często w biurach obsługi klienta, przemyśle, hotelarstwie, szpitalach, budynkach edukacyjnych oraz innych firmach, które są często uczęszczane przez ludzi.

Odpowiednia pielęgnacja

Dzięki specjalnej formule Ecopur Fresh nadaje się zarówno do mycia ręcznego jak i maszynowego. W zależności jednak od wybranej opcji zmienia się sposób stosowania produktu. Jeżeli pielęgnacją ma zająć się maszyna to powinniśmy posiadać do tego odpowiedni pad czyszczący, natomiast przy decyzji o sprzątaniu ręcznym zaopatrzyć się trzeba w gąbkę, mopa bądź ścierkę. Aby czyszczenie było maksymalnie wydajne preparat należy rozcieńczyć w proporcji 50-200 ml na 10 litrów wody (roztwór 0,5% - 2% o pH zbliżonym do neutralnego). W przypadku, gdy mycie podłóg nie wymaga wskazówek tak względem ścian producenci radzą, by oczyszczać je od dołu do góry. W ten sposób unikniemy niechcianych zacieków, które niewątpliwie przykuwałyby uwagę klientów. Hasło pielęgnacja w przypadku Ecopur Fresh tyczy się nie tylko dbania o powierzchnie, ale również o dłonie osoby sprzątającej. Dzięki łagodnym składnikom preparat jest delikatny i nie podrażnia skóry podczas ręcznego mycia.

Używaj zgodnie z instrukcją

Przed zastosowaniem jakiegokolwiek produktu chemicznego należy najpierw zapoznać się z jego etykietą oraz ewentualnie dołączoną do niego Kartą Charakterystyki. W trosce o zdrowie klientów firma Pramol-Chemie AG zadbała, by ich produkt był maksymalnie bezpieczny w użyciu. Mimo to chcąc, aby działał on prawidłowo oraz żeby nie spotkało nas żadne niebezpieczeństwo należy używać go zgodnie z instrukcją. W skład Ecopur Fresh wchodzą anionowe związki powierzchniowo-czynne, mydło, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, substancje chroniące dłonie, substancje konserwujące oraz zapachowe, barwniki. Preparatu nie należy stosować w przypadku nielakierowanych podłóg drewnianych oraz korkowych.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137170103
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij