Serwetki

Jako jedno z podstawowych akcesoriów do dekoracji stołu, serwetki powinny znaleźć się w każdym domu. Najlepiej w kilku wariantach, aby z łatwością można było dopasować je do każdej aranżacji. Jeśli dbasz o to, by była ona dopracowana w każdym szczególe, zadbaj o dobór odpowiednich serwetek, które staną się jej idealnym zwieńczeniem. Warto wybrać modele gładkie i wzorzyste, aby swobodnie tworzyć różnego rodzaju dekoracje stołu.

Serwetki na specjalne okazje

To serwetki nadają mu świąteczny charakter. Wzór bombek czy świątecznych jajek najczęściej znajduje się właśnie na nich. Serwis stołowy służy nam przy najróżniejszych okazjach, co sprawia, że musi być uniwersalny. Natomiast serwetki stołowe możesz dopasować do każdej uroczystości. To właśnie ten niepozorny dodatek wprowadza uczestników obiadu czy kolacji w świąteczny nastrój.

Serwetki stołowe w wielu wydaniach

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki przekrój serwetek, wśród których znalazły się produkty o różnych odcieniach, wzorach i fakturach. Oferujemy zarówno cienkie serwetki użytkowe, popularne w barach i kawiarniach, jak i te dekoracyjne, miękkie i grube. Nasze produkty przeznaczone są do jednorazowego użytku. Z łatwością umieścisz je w dozownikach, co jest szczególnie istotne w gastronomii. Nasi Klienci mogą wybierać spośród szeregu serwetek dyspenserowych, a także luksusowych wariantów obiadowych. Różnią się one od siebie gramaturą, sztywnością, odcieniem i ilością warstw.

Ekologiczne serwetki stołowe w naszym sklepie internetowym

Osoby, które dbają o ekologię, mogą wybrać wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska. Nasze ekologiczne serwetki powstają z eko włókien Fiberpack pozyskiwanych z recyclingu. W ten sposób zakup produktów jednorazowych nie musi wiązać się z jakimikolwiek wyrzutami sumienia.

W branży gastronomicznej zużycie serwetek jednorazowych jest bardzo duże. Restauracje i bary kupują je zazwyczaj w hurtowych ilościach, aby wystarczyły na długo, a przy tym nie kosztowały zbyt wiele. W naszym sklepie internetowym możesz zrobić duże zakupy. W ten sposób sporo zaoszczędzisz zarówno na samym zamówieniu, ja i na dostawie.

Szeroka oferta serwetek w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki przekrój produktów idealnych dla przedsiębiorstw funkcjonujących w branży gastronomicznej. Nasze serwetki są przyjemne w dotyku, nie uczulają i estetycznie się prezentują. Jednocześnie, cechuje je funkcjonalność. Powstają z wykorzystaniem papieru pozyskiwanego z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Możesz umieszczać je w różnych akcesoriach, w tym dozownikach. To znakomity sposób na częściowe ograniczenie ich zużycia oraz zachowanie najwyższych norm higieny. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny zestaw produktów dla siebie. Wszystkie nasze artykuły dostępne są w wariancie z dostawą, dzięki czemu nie musisz robić zakupów w sklepie stacjonarnym.

Serwetki Tork Counterfold
(Opinie: 0)
11,25 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Lunch
(Opinie: 0)
16,99 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Soft Lunch
(Opinie: 0)
15,35 zł
Serwetki Tork Textured Dinner
(Opinie: 0)
12,67 zł
Serwetki Tork Xpressnap®
(Opinie: 0)
44,45 zł
Serwetki Tork LinStyle® Dinner
(Opinie: 0)
25,15 zł
Serwetki Tork Xpressnap Snack®
(Opinie: 0)
37,37 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Textile Feel Dinner
(Opinie: 0)
29,15 zł
Serwetki Tork Counterfold™
(Opinie: 0)
143,66 zł
Serwetki Tork Fastfold™
(Opinie: 0)
9,21 zł
Duża ilość
EcoNatural 216 TN
(Opinie: 0)
5,14 zł
Duża ilość
Eco 233 T5
(Opinie: 0)
3,47 zł
EcoNatural 130 T Maxi
(Opinie: 0)
13,42 zł
Duża ilość
Strong 233 T5
(Opinie: 0)
3,73 zł
Duża ilość
Strong 238 T
(Opinie: 0)
7,07 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Cocktail
(Opinie: 0)
11,41 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij