Dekoracja stołu

Każdy zaangażowany gospodarz czy gospodyni, zapraszając gości, pragnie przygotować dom jak najlepiej, by odwiedzający czuli się w nim komfortowo. Jednym z elementów, o które dbamy w pierwszej kolejności, jest nieskazitelna czystość. Porządek to jednak nie wszystko – duszą domu jest wystrój, który determinuje jego atmosferę i nadaje charakter pomieszczeniom. Dbać o estetykę domu warto nie tylko przy specjalnych okazjach, ale również na co dzień.

Kompletując domowe dekoracje, Klienci często skupiają się na pokoju dziennym i sypialniach. Tymczasem to stół najczęściej bywa sercem domu – to przy nim gromadzi się rodzina i znajomi, by wspólnie celebrować posiłki i uroczystości. Z tego względu warto zadbać również o elementy dekoracyjne stołu, które dodadzą zastawie powabu i podkreślą istotę obchodzonego święta czy rocznicy. Odpowiednio dobrane serwetki, obrusy, bieżniki czy podkładki i świece olśnią gości i sprawią, że przyjemność wspólnej konsumpcji i rozmowy będzie jeszcze większa, niż zazwyczaj. Fantazyjne ozdoby na stół mogą stanowić również doskonałe dopełnienie potraw, które zaserwujesz uczestnikom obiadu czy kolacji.

Wybierz idealne elementy dekoracyjne na stół

Celebracja świąt, zwłaszcza w przypadku polskiej tradycji, wiąże się z przemyślaną dekoracją stołu. W zależności od tego, które święta obchodzimy, zastawa i dekoracja będzie diametralnie się różnić. Boże Narodzenie to mnogość świeczek, złota i czerwieni oraz gwiazd betlejemskich; z kolei Wielkanoc, kojarzona z budzeniem się natury do życia, zazwyczaj wiąże się ze stołem pełnym kwiatów i florystycznych motywów na serwetkach i tekstyliach. Dekoracja stołu zgodnie z estetyką danego święta jest filarem udanej kolacji w gronie najbliższych, nadając jej niezbędną atmosferę, której oczekuje się przez cały rok. W naszej ofercie znajdują się także dekoracje stołu na wesela, komunie oraz sezonowe, czyli na daną porę roku. Oferujemy także dekoracje na grille, jubileusze oraz urodziny.

By zgromadzić idealne elementy dekoracyjne stołu i zbudować niezapomniany nastrój, warto stworzyć zestaw, w którego skład wchodzą:

  • serwetki – ich dobór to kwintesencja końcowego wrażenia, jakie wywoła stołowa dekoracja. W zależności od wyboru koloru i wzoru, jak i sposobu ich złożenia, mogą tworzyć atmosferę wykwintności, domowego ciepła czy też luzu;
  • Świeczniki – oprócz funkcji ochraniania stołu przed działaniem rozgrzanego wosku, pełnią one niebagatelną funkcję w kontekście dekoracji;
  • Zastawa - determinuje charakter stołu w największym stopniu ze wszystkich elementów. Powinna być dostosowana do rodzaju posiłków i ogólnej estetyki wystroju;
  • szkło dekoracyjne – począwszy od kieliszków, po szklane patery o fantazyjnych wzorach, szkło prezentuje się fantastycznie, zwłaszcza w świetle świec;
  • obrus – w zależności od tego, czy bardziej cenisz dekoracyjność, prostotę, czy też wrażenie czystości, wybór idealnego będzie diametralnie się różnić. Perfekcjoniści wybiorą obrus odporny na plamy, esteci – pełen fantazyjnych wzorów;
  • świeczki i tealighty – nic nie jest tak potężnym akceleratorem atmosfery, jak światło świec. Zwłaszcza podczas zimowych kolacji czy świąt, to element konieczny na każdym stole.

Sprawdź ofertę naszego sklepu, by stworzyć zestaw, doskonale dobrany do potrzeb organizowanej przez Ciebie uroczystości.

Dekoracje stołów ślubnych

Wesele to wyjątkowy rodzaj uroczystości, wymagający specjalnych przygotowań, również w kwestii dekorowania stołów. Goście spędzają większość czasu, siedząc i spożywając kolejne potrawy – elementy ozdobne zapewne nie ujdą ich uwadze. Poświęcając dużo uwagi doborowi posiłków serwowanych podczas weselnej kolacji, nie zapominaj o dostosowaniu odpowiedniej zastawy i zwieńczeniu efektu odpowiednimi dekoracjami. To jedyny taki dzień w życiu – warto podkreślić to zatem estetyką dopieszczoną w każdym calu.

W asortymencie naszego sklepu Klienci znajdą szeroki wybór ozdób na stół utrzymanych w najróżniejszym stylu, począwszy od prostych i ponadczasowych modeli o prostych bryłach i neutralnych kolorach, aż po ekstrawaganckie.

Rozetki Tork
(Opinie: 0)
24,29 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Counterfold
(Opinie: 0)
11,25 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Lunch
(Opinie: 0)
16,99 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Soft Lunch
(Opinie: 0)
15,35 zł
Serwetki Tork Textured Dinner
(Opinie: 0)
12,67 zł
Serwetki Tork Xpressnap®
(Opinie: 0)
44,45 zł
Serwetki Tork LinStyle® Dinner
(Opinie: 0)
25,15 zł
Serwetki Tork Xpressnap Snack®
(Opinie: 0)
37,37 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Textile Feel Dinner
(Opinie: 0)
29,15 zł
Serwetki Tork Counterfold™
(Opinie: 0)
143,66 zł
Serwetki Tork Fastfold™
(Opinie: 0)
9,21 zł
Duża ilość
Eco 233 T5
(Opinie: 0)
3,47 zł
EcoNatural 130 T Maxi
(Opinie: 0)
13,42 zł
Duża ilość
Strong 233 T5
(Opinie: 0)
3,73 zł
Duża ilość
Strong 238 T
(Opinie: 0)
7,07 zł
Duża ilość
Serwetki Tork Cocktail
(Opinie: 0)
11,41 zł
Duża ilość
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij