1000240

Centralnie dozowany ręcznik Mini Tork Reflex™ Wiping Paper

184,62 zł
Brutto
Duża ilość
Tork Reflex™ Wiping Paper
Rozmiar:
Kolor:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Centralnie dozowany ręcznik Mini Tork Reflex™ Wiping Paper

Tork Reflex™ Wiping Paper

 

Wydrukuj
P00022

Tork Reflex™

Zaprojektowany, aby dopasować się do Twojego rytmy pracy i nadać odpowiedni ton higienie.

Tork Reflex™ to system ręczników centralnie dozowanych, który został tak zaprojektowany, aby ułatwiać wycieranie rąk i wycieranie powierzchni w każdym profesjonalnym środowisku pracy, idealnie dopasowując się do rytmu pracy, który tam panuje. Łatwość użycia, oszczędne i higieniczne dozowanie odcinek po odcinku i wyjątkowa trwałość dozownika zwiększa elastyczność pracy i pomaga w dokładniejszym i szybszym sprzątaniu.


tork_reflex-m4-korzysci

Kompletna oferta Tork Reflex™

Na Tork Reflex™ możesz polesz polegać zawsze wtedy kiedy jest coś do wytarcia. System dozowania został zaprojektowany tak, aby ułatwić kontrolę kosztów związanych z wycieraniem rąk i czyszczeniem powierzchni roboczych.tork_reflex_produkty


Wskaźnik zużycia wkładu Tork®

Czyściwo zawsze kończy się w najmniej pożądanym momencie. To właśnie dlatego produkty Tork posiadają wskaźnik zużycia wkładu. Na ostatnich czterech metrach czyściw i ręczników papierowych nadrukowane zostały niebieskie linie informujące Cię, że Twój dozownik wkrótce będzie pusty - dając Ci możliwość podjęcia szybkiej reakcji. Dzięki temu nigdy więcej nie skończy Ci się nagle papier co pozwoli Ci kontynuować pracę bez zbędnych przerw. Wystarczy szybki rzut okiem na dozownik i wiesz, czy należy wymienić wkład na nowy.


Usprawnij pracę w kuchni, a uzyskasz wyższą wydajność

Łatwo dostępne środki do czyszczenia i wycierania powierzchni znacznie podnoszą wydajność w kuchni. Pozwalają na utrzymanie stałego tempa pracy przez co personel nie traci czasu i współpracuje ze sobą, tworząc wyjątkowe dania. Jednak brak odpowiednich rozwiązań higienicznych może mieć negatywny wpływ nie tylko na pracowników, ale również na funkcjonowanie całej kuchni.


Dostęp do ręczników papierowych

Do czyszczenia i wycierania powierzchni roboczych i rąk pracownicy kuchni używają zazwyczaj papierowych ręczników. Jeśli ręczniki często się kończą lub dozowniki są trudno dostępne okazuje się, że tracimy dużo cennego czasu.


Ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego

Złe praktyki higieniczne (w tym również zbyt długie używanie wielokrotnych ściereczek) mogą doprowadzać do rozprzestrzeniania się bakterii w kuchni. Korzystając z higienicznych ręczników jednorazowych łatwo można temu zapobiec.


Gospodarka odpadami i zarządzanie kosztami

Kuchnie restauracyjne mają zawsze napięty budżet, a ręczniki papierowe, tak konieczne w codziennym funkcjonowaniu, nie są uważane za wartość dodaną. Dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest wprowadzenie procedur: kontroli zużycia produktów higienicznych oraz wprowadzenia zasad gospodarki odpadami.


Kod Customs Tariff Number
48182091
Marka
Tork
ean13
8710499059015
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij