Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
Gdzie wykorzystuje się specjalistyczne produkty do sprzątania?

Dobrej jakości preparaty chemiczne do sprzątania to wyroby, które są często wybierane przez właścicieli nowoczesnych lokali użyteczności publicznej takich jak np. hotele, pensjonaty czy restauracje. Nic dziwnego, profesjonalne środki czyszczące to gwarancja nie tylko skuteczności czyszczenia, ale także pielęgnowania powierzchni.

Profesjonalne środki chemiczne do sprzątania domu?

Wysokiej jakości preparaty do sprzątania to produkty, które są coraz częściej wybierane również przez osoby mieszkające w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach. Choć mogłoby się wydawać, że owe produkty stosuje się wyłącznie w lokalach użyteczności publicznej jak np. hotele, szpitale czy szkoły, to z powodzeniem sprawdzą się również podczas sprzątania salonu, jadalni czy kuchni. Warto pamiętać, że powierzchnią najbardziej narażoną na zanieczyszczenia jest podłoga. Niezależnie od pomieszczenia powinniśmy więc zadbać o jej prawidłową pielęgnację. Tutaj z pewnością sprawdzą się profesjonalne środki chemiczne takie płyny do mycia podłóg Pramol Chemie. Jeśli chodzi o kuchnię, to oprócz estetyki liczy się także utrzymanie wysokiego stopnia higieny. Warto więc stosować wysokiej jakości płyny do mycia naczyń w zmywarkach. Zaletą preparatów do samodzielnego dozowania jest fakt, że można łatwo dopasować jego ilość do wielkości zmywarki, temperatury mycia, twardości wody itd. To pozwala dobrać optymalną ilość środka myjącego, która dobrze oczyści naczynia, jednak bez pozostałości preparatów i zacieków.

Jak wykorzystać profesjonalne środki czyszczące w domu?

Współczesna architektura stawia przede wszystkim na minimalizm. Oznacza to, że nowoczesne wnętrza posiadają różnego rodzaju połyskujące powierzchnie, tak jak np. płytki ceramiczne bądź panele podłogowe. Aby je utrzymać w czystości najlepiej jest wykorzystać profesjonalne środki czyszczące, które nie tylko usuną zabrudzenia, ale także zabezpieczą daną powierzchnię na długi czas. Oprócz tego warto pomyśleć o preparatach do mycia okien. Tutaj należy mieć na uwadze, że okno kuchenne jest szczególnie narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia powstałe w wyniku przygotowywania posiłków. Warto również wiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze środków czyszczących do domu. Neutralne, niedrażniące, o miłym zapachu. Najlepiej jest wybierać produkty neutralne, hipoalergiczne, pozbawione drażniących substancji, o przyjemnym aromacie.

Po czyszczeniu należy także pamiętać o dokładnym usuwaniu resztek preparatów z powierzchni, by nie doszło do podrażnienia skóry podczas kontaktu z nimi. W przypadku, gdy nie jesteśmy pewni jakie środki czyszczące wybrać do domu, możemy poradzić się sprzedawcy. Przede wszystkim warto dobierać preparaty do konkretnych powierzchni, gdyż gwarantuje to najwyższą efektywność sprzątania.

Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij