Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 791

Bezzapachowy, biobójczy preparat myjąco-dezynfekujący ogólnego zastosowania Germex A

34,56 zł
Brutto
Duża ilość
Germex A
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Bezzapachowy, biobójczy preparat myjąco-dezynfekujący ogólnego zastosowania Germex A

Germex A

 

Wydrukuj
P00147

Zachowanie czystości nie należy do prostych zadań. Składa się na to wiele czynników takich jak np. odpowiednio dobrane środki chemiczne, sposób sprzątania bądź po prostu systematyczność. W przypadku własnego mieszkania wszystkie te aspekty jesteśmy w stanie dopasować pod własne preferencje, jednak gdy stajemy się odpowiedzialni za lokal, placówkę publiczną wtedy od naszego wyboru zależy znacznie więcej. Naprzeciw naszym problemom z czystością wychodzi firma Pramol-Chemie AG poparta lojalnościom klientów w kraju i zagranicą. Ich pomysłem na zadbane pomieszczenia jest w pełni uniwersalny produkt Germex A, który gwarantuje zarówno mycie jak i dezynfekcje.

Preparat Germex A do ogólnego zastosowania

Oprócz oczywistej funkcji czyszczenia preparat Germex A działa również bakteriobójczo. Dzięki temu możemy zadbać o bezpieczeństwo w sprzątanych przez nas pomieszczeniach. Szczególne znaczenie ma to w przypadku miejsc, w których przebywają dzieci. Mocno zasadowe pH powoduje natomiast, że środek skuteczny jest przede wszystkim w czyszczeniu powierzchni kuchennych, ale również w przypadku wszelkich zabrudzeń pochodzenia organicznego. Kolejną zaletą jest bezzapachowość produktu. Nawet bezpośrednio po użyciu specyfiku nie odpycha on swoją wonią, ani nie podrażnia. Ponadto działa szybko od momentu użycia, ponieważ czyszczenie zajmuje mu zaledwie 5 minut przy stężeniu 7-procentowym.

Wszechstronna skuteczność

Aby stosowany preparat był jak najbardziej skuteczny należy używać go zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu. Germex A należy rozcieńczyć w proporcji 70 ml płynu na 1l wody, a następnie użyć na określonej powierzchni z zastosowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Sekret skuteczności tego produktu tkwi w nowej formule opartej na kombinacji czwartorzędowych związków amonowych i środków powierzchniowo czynnych. Dzięki tak dobranemu składowi działa szybko i świetnie sprawdza się jako preparat myjąco-dezynfekujący do ogólnego zastosowania. Między innymi użyć go można w przetwórstwie spożywczym, w hurtowniach, a także miejscach użytku publicznego typu szkoły.

Ostrożności nigdy zbyt wiele

Każdy produkt chemiczny, który zamierzamy zastosować powinien być przez nas wcześniej sprawdzony. Ma to duże znaczenie dla naszego bezpieczeństwa, a także skuteczności użycia specyfiku. Produkt Germex A firmy Pramol-Chemie AG stworzony według spisu warunków zawartych w systemie HACCP. Oznacza to, że w procesie produkcji zostały wyeliminowane ewentualne przyczyny zagrożenia zdrowia. Ma to szczególne znaczenie w przypadku pomieszczeń często użytkowanych przez ludzi, a także dla samego użytkownika produktu. Germex A doskonale nadaje się do czyszczenia i dezynfekcji, ponieważ nie niszczy przy tym powierzchni. Należy jednak pamiętać, że źle stosowany produkt może nie być odpowiednio wydajny względem zapewnień.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Jak sprzątamy [chemia]
Dezynfekcja
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
ean13
7640137170868
11 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij