Automat szorująco-zbierajacy Viper Cleaning AS 5160T

Automat szorująco-zbierajacy Viper Cleaning AS 5160T

23 431,50 zł
Brutto
Niedostępny
Viper AS 5160T
Wersja:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Automat szorująco-zbierajacy Viper Cleaning AS 5160T

Viper AS 5160T

 

Wydrukuj
P00836

Przepisy BHP jasno formułują konieczność konserwacji powierzchni handlowych czy usługowych. Obligatoryjnie należy dbać o czystość i higienę – najlepiej przy użyciu optymalnie dostosowanych środków czystości i sprzętu. Niejednokrotnie klasyczna miotła czy mop nie są w stanie podołać tym przepisom, gdyż spora powierzchnia wymaga sporego sprzętu.

Produktywna i nie trudna praca? Jedynie z maszyną do zadań specjalnych, która podoła najtrudniejszym zabrudzeniom. Intuicyjne prowadzenie ręczne pozwala na lekkie, ale bezproblemowe rozprawienie się z nieczystościami codziennie się pojawiającymi oraz tymi nieco dłużej już zalegającymi na podłożu. W związku z tym ten automat jest pozycją obowiązkowa przy planowaniu tego typu zakupu.

Najistotniejsze cechy automatu zbierającego VIPER AS 5160t

Automat szorująco-zbierajacy VIPER CLEANING AS 5160T wyposażono w silnik napędowy o mocy 150 W, dzięki któremu automat z lekkością porusza się do przodu, nie sprawiając tym samym problemu osobom o drobnej budowie ciała. Podobnie bezproblemowa jest wymienianie szczotki czy napełnianie i opróżnianie zbiorników na wodę i płyn.

Powyżej wspomniane pojemniki mają po 61 litrów na wodę czystą i brudną, uwzględniając także mechanizm rozbijający pianę, która niepotrzebnie zajmuje litraż pojemnika na wodę brudną. Taki litraż to gwarancja, że za jednym razem wymyć można sporą ilość posadzki.

Niezawodna maszyna sprzątająca do dużych powierzchni

Nadrzędnym zadaniem maszyny jest dokładne wyszorowanie podłoża oraz zebranie pozostającej na powierzchni wody. Posadzka pozostaje idealnie czysta i zachwyca błyskiem oraz wonią detergentu. Można wobec tego rzec, iż wykonuje więcej niż jedno zadanie w tym samym czasie, co również przekłada się na wydajność w realizacji zadania.

Szerokość robocza maszyny to około 51 cm, zaś moc silnika napędowego szczotki szacuje się na 450. Duże wytrzymałe koła nie dość, że ułatwiają prowadzenie, to także nie zostawiają śladów na świeżo zakonserwowanej podłodze. Te cechy przyczyniają się do oszczędzania sił oraz czasu.

Bezproblemowa konserwacja automatu szorującego VIPER CLEANING AS 5160T

Maszyna taka jak automat szorująco-zbierający VIPER CLEANING AS 5160T wymaga niemałego napędu, który zapewniają wydajne baterie 2 x 12 V. Nawet długotrwałej pracy nie trzeba przerywać z powodu wyczerpania akumulatora, który zresztą wymienić można w kilka chwil.

Panel sterowania jest wodoodporny i niezwykle przejrzysty. Zawiera informacje na temat aktualnego stanu maszyny – między innymi ilości pozostałych godzin pracy maszyny oraz wskaźnik poziomu wody. Pozwala to precyzyjnie zaplanować pracę. Czerwona zwrotna maszyna to niezastąpiony pomocnik w pracy. Pochwalić ją można także za konstrukcję, umożliwiającą dostęp do wszystkich podzespołów, dzięki której drobne naprawy czy choćby wymiana wody nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi.

Kolor
czarno/ czerwony
Numer producenta
50000403
Gwarancja
12 miesięcy
Szerokość ssawy
79 cm
Nacisk szczotki
23 kg
Zbiornik wody brudnej
61 L
Zbiornik wody czystej
61 L
Szerokość czyszczenia
51 cm
Napięcie
24V
Zasilanie
2x12V 100Ah/C20 AGM
Długość
137 cm
Szerokość
60 cm
Wysokość
122 cm
Masa brutto
123
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij