Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 846

Antybakteryjny, zapachowy preparat do codziennego mycia łazienek Prosan Safe

17,22 zł
Brutto
Niedostępny
Prosan Safe
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Antybakteryjny, zapachowy preparat do codziennego mycia łazienek Prosan Safe

Prosan Safe

 

Wydrukuj
P00179

Utrzymywanie łazienki w czystości to filar sprzątania nie tylko własnych mieszkań, ale również miejsc pracy, lokali gastronomicznych oraz hoteli. Schludny, estetyczny wygląd tego pomieszczenia podnosi komfort oraz dobre samopoczucie klienta. Ważne jest, aby oprócz porządku w takich miejscach występował również przyjemny zapach, który nie przypomina chemicznych oparów. Firma Pramol-Chemie AG pomyślała o wszystkich aspektach korzystania z łazienki i stworzyła produkt idealny do codziennego użytku. Preparat Prosan Safe to ulepszona wersja starego środka o nazwie Prosan Plus. Obecnie jest to najlepsza z propozycji profesjonalnych produktów przeznaczonych do łazienek.

Szybkie działanie i pożądany efekt

Produkt firmy Pramol-Chemie AG to idealne rozwiązanie na uporczywe osady wapienne, mydlane oraz brud. Działa szybko i skutecznie, zwalczając niepożądane zanieczyszczenia, nie pozostawiając przy tym jednak nieprzyjemnego zapachu. Właśnie z tego powodu jest częstym wyborem placówek sanitarnych, a także pomieszczeń z użytkową łazienką. Prosan Safe nadaje się przede wszystkim do mycia glazury, armatury i tworzyw sztucznych. Ponadto często używa się go do mycia urządzeń sanitarnych ze względu na jego antybakteryjność. W przypadku dużych pomieszczeń firma zaleca rozcieńczenie produktu i zastosowanie go w zalecanej proporcji 10-100 ml na 10 litrów wody. Mniejsze elementy można czyścić bezpośrednio, nakładając preparat.

Szanując zdrowie

Bezpieczeństwo definiuje więcej niż jedną rzecz. Przede wszystkim mówi o tym, że coś nie stwarza zagrożenia dla nas i naszego zdrowia. W przypadku produktu Prosan Safe oznacza również ochronę przed bakteriami. Dlatego nadaje się do użytku codziennego, zapewniając przy tym wysoką dbałość o zdrowie użytkowników łazienki. Dodatkowo zoptymalizowana kontrola pH gwarantuje, że środek kwaśny, którym jest preparat Prosan Safe nie jest substancją niebezpieczną. W jego skład wchodzi kwas nieorganiczny, środki powierzchniowo czynne, zapach, woda oraz barwnik.

Zapach czystości

Mimo że produkt firmy Pramol-Chemie AG jest skutecznym preparatem do brudu i osadów to nie posiada chemicznego zapachu. Płyn jest perfumowany, aby nie straszyć a zachęcać ze skorzystania z łazienki. Ma to szczególne znacznie w przypadku lokali gastronomicznych bądź hoteli, w których klienci posiadają określone oczekiwania co do jakości i komfortu użytkowania placówki. Ponadto umożliwia on domycie odpornych na działanie kwasów powierzchni zarówno w pomieszczeniach sanitarnych jak i w toaletach. Produkt ma minimum 2 lata ważności i jest zgodny z zaleceniami UE.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
Rodzaj produktu [chemia]
Profesjonalny
Jak sprzątamy [chemia]
Doczyszczanie
Jak sprzątamy [chemia]
Bieżące sprzątanie
Typ produktu [chemia]
Koncentrat
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij