Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Rozumiem
variant 742

Aktywny neutralizator zapachów Clean Air

46,37 zł
Brutto
Niedostępny
Clean Air
Rozmiar:
Ilość:

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Aktywny neutralizator zapachów Clean Air

Clean Air

 

Wydrukuj
P00116

Bez względu na to jakiej wielkości metraż mamy w swojej opiece staramy się, aby nasze pomieszczenia wyglądały schludnie i estetycznie. W celu utrzymania w nich czystości kupujemy odpowiednie środki sprzątające i bierzemy się do roboty. Nie zawsze jednak samo sprzątnięcie wystarcza. W przypadku niektórych miejsc głównym problemem nie jest brak porządku a zapach. Szczególnie dotyka to pomieszczeń, w których dozwolone jest palenie tytoniu bądź trzymanie zwierząt. Specyfika woni w obu kwestiach, a także w przypadku innych nieprzyjemnych zapachów powoduje, że żeby czuć się komfortowo potrzebujemy ją zneutralizować. W tym celu powstały właśnie odświeżacze do powietrza.

Szwajcarska jakość środków czyszczących

Znana z preparatów chemicznych wysokiego poziomu firma Pramol-Chemie AG wypuściła na rynek własną propozycję neutralizatora do powietrza. Clean Air jest gotowym do użycia preparatem, który pomoże zabić nieprzyjemne zapachy pojawiające się wewnątrz budynków. Stosować go można zarówno w łazience, kuchni czy w pokoju użytkowym. Swoją skuteczność gwarantują mu substancje czynne w składzie, które wiążą i neutralizują związki organiczne, będące przyczyną fetoru. W ten sposób nieprzyjemny zapach nie zostaje zamaskowany nowym, silniejszym aromatem, a jest zlikwidowany i oczyszczony. Dzięki temu pomieszczenie pachnie odświeżająco i podkreśla zachowaną czystość w jego wnętrzu.

Skuteczna walka z brzydkim zapachem

Szwajcarska firma Pramol-Chemie AG od wielu lat ułatwia sprzątanie wewnątrz budynków. Znani z szerokiego wachlarzu produktów zajęli się również problemem nieprzyjemnego zapachu. Stworzyli preparat Clean Air, który skutecznie radzi sobie z niepożądaną wonią potu, odchodów, śmieci, dymu, tytoniu bądź zwierząt. Dzięki niemu każde pomieszczenie może pachnieć odświeżająco czym zachęca ludzi do skorzystania z niego. W zależności od wielkości pokoju preparat należy rozpylić od 5 do 10 razy. Dokładna instrukcja znajduje się na opakowaniu produktu. Warto również zwrócić uwagę na neutralne pH, dzięki któremu znajdujące się w pomieszczeniu obiekty nie są narażone. Produkt przy odpowiednim stosowaniu bezpieczny jest również dla zdrowia użytkowników.

Poznaj produkt przed użyciem

W przypadku każdego środka czystości bądź produktu chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją. Jest to istotne dla naszego zdrowia, a także bezpieczeństwa. Clean Air to preparat gotowy do użycia, którego używać można aż do 2 lat od daty produkcji. W jego skład wchodzą specjalne związki aktywne, które pomagają zneutralizować nieprzyjemną woń tj. środki nawilżające oraz pochłaniacz zapachów. Dzięki temu produktowi w skuteczny sposób odświeżysz pomieszczenie każdego typu, a tym samym podniesiesz jego standard. Aby jednak osiągnąć możliwie maksymalny efekt należy zapoznać się z etykietą Clean Air, a także instrukcją jego użycia.

Producent ani dystrybutor produktu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikające z nieprawidłowego użytkowania produktu. W przypadku korzystania z jakiegokolwiek środka chemicznego należy zapoznać się z jego specyfikacją.

Kod Customs Tariff Number
34029090
ean13
7640165771846
9 innych produktów w tej samej kategorii:
Do góry
Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Back
Moje konto
Zamknij